Введення об'єктів нерухомості на підставі містобудівних умов і обмежень
uk ru
Документ-сервіс важливих справ

Це сучасна установа, яка надає більше 70 видів державних послуг в одній будівлі за абсолютно новими підходами і принципами: швидко і зручно для кожного

+38(096)45-45-995

Введення об'єктів нерухомості на підставі містобудівних умов і обмежень

Декларація про готовність до експлуатації об'єкта, будівництво якого здійснено на підставі містобудівних умов і обмежень

Для того щоб здійснити завершальну стадію будівництва, необхідно надати декларацію про готовність об'єкта до експлуатації. Для її заповнення і подальшої реєстрації потрібно наступний пакет документів:

 • Повна інформація про генерального підрядника, включаючи юридичну адресу, контактні дані та його найменування;
 • Заповнена та зареєстрована Декларація про початок будівельних робіт;
 • Копії ідентифікаційного коду, а також паспорта власника;
 • Повна інформація про генерального проектувальника, включаючи його найменування, контактні дані та юридичну адресу;
 • Копії технічного паспорта;
 • Необхідна наявність копій наказу, який підтверджує призначення певної особи, за відповідальність виконання будівельних робіт, а також копії сертифіката цієї особи, разом з усіма контактними даними.
 • Містобудівні умови і обмеження


Що таке містобудівні умови і обмеження?Під визначенням містобудівні умови і обмеження в Києві, мається на увазі певний документ, що містить цілий комплекс вимог до проектування, архітектури та щільності забудови певної земельної ділянки, а також його поверхні. Враховуються відступи нового споруди від існуючих будівельних об'єктів, межі земельної ділянки, озеленення і благоустрій в районі будівлі, які не підлягають ніяким змінам.

Щоб заповнити декларацію готовності об'єкта до експлуатації, будівництво якого здійснено на підставі містобудівних умов і обмежень в Києві, потрібно зібрати наступний пакет документів:

Ідентифікаційний код, а також паспорт; Схема місцезнаходження певної земельної ділянки; Фотографії, які фіксують земельну ділянку, включаючи його оточення; Копії документів, які підтверджують право користування певною земельною ділянкою, завірені в установленому порядку; Довідки з містобудівного кадастру, включаючи копії геодезичного плану; Містобудівна розрахунок, включаючи техніко-економічні показники певного запланованого об'єкта будівництва. Також є додаткові вимоги для фізичних і юридичних осіб.

Для фізичних осіб потрібно тільки надання паспорта і ідентифікаційного коду, включаючи копію.

Для юридичних осіб необхідні відомості про державну реєстрацію, включаючи статут в нотаріальних копіях.

Всі містобудівні обмеження надаються спеціальними органами містобудування та архітектури. Їх перелік визначають центральні органи виконавчої влади.

У Вас більше немає необхідності оббивати пороги державних органів стояти в довгих чергах, витрачати дорогоцінний час і свої нерви, тепер ви можете оформити послугу для отримання введення в експлуатацію об'єктів нерухомості підставі містобудівних умов і обмежень а також додаткові послуги з оформлення понад 70 послуг по 5-ти основним напрямкам компанії централізовано в нашому документ-сервісі:Кваліфіковані співробітники нашої компанії оформлять документи для отримання Декларації про готовність до експлуатації об'єкта, будівництво якого здійснено на підставі містобудівних умов і обмежень якісно, в задані терміни. Довірившись професіоналам, Ви повністю позбавите себе дискомфорту оформлення документів, ми позбавимо Вас від усіх труднощів процесу оформлення документів різної складності на всіх етапах оформлення.

Терміни і вартість оформлення декларації про готовність до експлуатації об'єкта, будівництво якого здійснено на підставі містобудівних умов і обмежень: :|від 14 днів - розраховується індивідуальноНеобхідні документи для оформлення документів для отримання Декларація про готовність до експлуатації об'єкта, будівництво якого здійснено на підставі будівельного паспорта:

 • Документ підтверджує право власності на земельну ділянку (свідоцтво, купівля-продаж, дарування, спадщина, виписка),
 • Будівельний паспорт,
 • Для фізичних осіб - паспорт та ідентифікаційний код
 • Для юридичних осіб-виписка про реєстрацію


Звертайтеся в документ-сервіс Dela UA і ми позбавимо вас від рутини оформлення документів!

Будемо раді співпраці.

Скористатися послугою для оформлення декларація про готовність до експлуатації об'єкта, будівництво якого здійснено на підставі містобудівних умов і обмежень дуже просто, зателефонуйте по одному із зазначених телефонів в контактах або просто оформите заявку на консультацію нижче і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Заявка на консультацію 

after filling the form our specialist
will contact you shortly