ХМL файл земельної ділянки
uk ru
Документ-сервіс важливих справ

Це сучасна установа, яка надає більше 70 видів державних послуг в одній будівлі за абсолютно новими підходами і принципами: швидко і зручно для кожного

+38(096)45-45-995

ХМL файл земельної ділянки

Виготовлення ХМL обмінного файлу земельної ділянки

Згідно з чинним законодавством України наявність земельної ділянки громадянина в загальній базі даних Національної кадастрової державній системі може служити додатковим підтвердженням прав на землю на офіційному рівні. Таким чином зацікавлена ​​особа може убезпечити себе від поширених, в даний час, земельних махінацій.Для чого потрібен ХМL файл земельної ділянкиОбмінний файл в XML форматі необхідний для внесення повної інформації у всеукраїнську єдину базу даних Державного земельного кадастру. Як вже зазначили вище це необхідно для додаткового підтвердження прав на володіння своєю ділянкою. XML файл являє собою електронний або цифровий документ, в якому вказана вся необхідна інформація для відповідного управління земельних ресурсів.

Яку інформацію ви отримуєте в ХМL файлі земельної ділянкиВ обмінному файлі повинна бути розміщена інформація про:

 • Межі земельної ділянки;
 • Розрахункової площі ділянки;
 • Повний перелік існуючих будівель на земельній ділянці;
 • Цільове призначення земельної ділянки;
 • Інформація про власника землі.


Зверніть увагу! Всі відомості, а також інформація про земельні ділянки, розміщена на офіційному сайті державної установи, що займається реєстрацією та обліком земельного кадастру, є публічною і доступною для ознайомлення будь-якому користувачеві мережі інтернет.

Для того щоб упевнитися про внесення земельної ділянки в базу даних слід скористатися електронним сервісом, який здійснює довідково-інформаційну діяльність і обслуговує будь-яка зацікавлена особа.

Як виготовити XML файл для земельної ділянкиВиготовлення файлу обмінного XML документа не займає багато часу і після узгодження всіх важливих нюансів з зацікавленою особою створюється протягом декількох годин або одного робочого дня.

Для того щоб зробити замовлення на оформлення електронного XML файлу земельної ділянки слід підготувати пакет документів. Перелік таких документів складається згідно з законодавчими нормами, туди входять:
 • Документи, які можуть підтвердити право на використання земельної ділянки за її прямим призначенням. До таких відносять: державний акт; договір про оренду землі, укладений між власником та орендарем; свідоцтво, яке підтверджує право власності.
 • Слід надати і документи, які могли б засвідчити на якій підставі відбувається використання конкретної земельної ділянки такі як: укладений договір про купівлю-продаж землі; рішення місцевої влади, на підставі якого було передано у власність ту чи іншу земельне майно фізичній або юридичній особі; договір про дарування.
 • Копії паспорта, Індивідуальний податковий номер (ІПН) . У випадку з юридичною особою - установчі документи.


Терміни і вартість виготовлення обмінного XML файлу земельної ділянки:| 2 дня - 300 грн.| 1 година - 700 грн.

Необхідні документи для виготовлення обмінного XML файлу земельної ділянки:

 • Копії документів, що підтверджують право власності на земельну ділянку
 • Копія паспорта
 • Копія ідентифікаційного коду


Звертайтеся в документ-сервіс Dela.ua для виготовлення обмінного XML файлу земельної ділянки і ми позбавимо Вас від рутини оформлення документів!

Будемо раді співпраці.

Скористатися послугою виготовлення обмінного XML файлу земельної ділянки дуже просто: зателефонуйте по одному з вказаних телефонів в контактах або просто оформите заявку на консультацію нижче і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом

Заявка на консультацію 

after filling the form our specialist
will contact you shortly