Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки
uk ru
Документ-сервіс важливих справ

Це сучасна установа, яка надає більше 70 видів державних послуг в одній будівлі за абсолютно новими підходами і принципами: швидко і зручно для кожного

+38(096)45-45-995

Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки

Виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність

Створення проекту землеустрою - офіційна процедура, в результаті якого земля може законним чином ставати власністю, віддаватися в оренду і т.д. Всі особи, кого безпосередньо цікавить процес, який включає в себе процедуру реєстрації щодо прав власності на землю, зверніть увагу: такі операції будуть незаконними, якщо раніше не буде пройдено процес відведення земельної ділянки у власність чи користування.

У нашому документ-сервісі dela Ви можете вирішити всі необхідні питання. Для наших клієнтів відкриті чотири офіси по всій країні - в Києві на проспекті Перемоги і вулиці Декабристів, в містах Бровари та Одеса. Також Ви можете замовити послугу виготовлення проекту з пересилаючи звітного документа поштою. Звертайтеся до нас за телефоном або залишайте онлайн-заявку нижче на сторінці.

Даний проект закріплює за власником право на законне майно аж до тієї дати, коли на ньому не буде запущено будівництво або будуть відбуватися інші зміни.

Як влаштована процедура?

Вам знадобиться певний набір офіційних документів, які стануть основною для створення проекту землеустрою. Процедура відводу землі у власність відбувається в такому порядку:

 • Спочатку потрібно вивчити всі графічні дані та додані документи. Важливо чітко позначити межі ділянки, щоб проектування ,було чітким і правильним і відповідало нормам Закону;
 • Потім фахівці беруться за розробку проекту землеустрою;
 • Фахівцем складається, із зазначенням всіх достовірних даних, пояснювальна записка, яка служить документом, що підтверджує заявку в спеціалізовані органи, для отримання законних прав на певну власність;
 • Виготовляється, за допомогою висококваліфікованих фахівців, кадастровий план;
 • Наступним етапом є обчислення площі визначеної земельної ділянки, для складання та закріплення її меж;
 • Виготовляється певна проектна документація, що служить підставою для реалізації певного проекту в реальність, вказуються подальші побудови і зміни. Цей процес також рекомендується довірити фахівцям, які знаються на даному спектрі послуг, для того щоб не отримати відмову, з дозвільних інстанцій;
 • Нарешті, потрібно узгодити всі проектні документи по ділянці з дозвільними службами та інстанціями.

Необхідно розуміти, що з усіма особами, які будуть займатися розробкою проектної документації та графічними матеріалами - потрібно підписувати договір, який зобов'язує їх нести повну відповідальність за виконану роботу. Також, варто відзначити, що для виготовлення необхідного проекту в Києві буде потрібно мінімум часу, з урахуванням що процесом будуть займатися професійні організації, з надання даного спектра послуг.

Для того щоб узгодити всі необхідні питання в спеціалізуються інстанціях і зібрати повний пакет документів, буде потрібно від одного до трьох місяців, все залежить від складності об'єкта та від професіоналізму людей, що займаються відведенням ділянки у власність.

Терміни і вартість виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність:

| 5 днів - 3000 грн.

| 1 день - 5000 грн.

Необхідні документи для проекту відведення земельної ділянки:

 • рішення держорганів, що дозволяє створення проекту землеустрою,
 • частина генерального плану тієї місцевості, де знаходиться ділянка,
 • копія паспорта, копія ідентифікаційного коду,
 • підтвердження офіційної участі в садовому кооперативі

Заявка на консультацію 

after filling the form our specialist
will contact you shortly