Надання виписки з ЄДР в паперовій формі
uk ru
Документ-сервіс важливих справ

Це сучасна установа, яка надає більше 70 видів державних послуг в одній будівлі за абсолютно новими підходами і принципами: швидко і зручно для кожного

+38(096)45-45-995

Надання виписки з ЄДР в паперовій формі

Виписка з Єдиного державного реєстру у паперовій формі

Виписка з ЄДР – це документ, який містить відомості про юридичну або фізичну особу-підприємця, який оформив запит на його видачу. Запити, що стосуються інших підприємців, не розглядаються. Виробництво виписки займає не більше двох робочих днів. Її має право отримати тільки сам підприємець або його уповноважена довірена особа після пред'явлення посвідчувального документа. Виписка чинна протягом 30 днів з моменту видачі. Якщо в Єдиному держреєстрі за цей період змінились дані, зазначені у виписці, вона втрачає силу.

Яка інформація про запитувача міститься у виписці

Виписка з Єдиного державного реєстру включає такі відомості про підприємця:

 • найменування юридичної особи або прізвище, ім'я, по батькові (ПІБ) фізособи-підприємця,
 • ідентифікаційний код або номер,
 • форма власності юрособи,
 • місце розташування компанії або місце проживання фізособи,
 • ПІБ осіб, які мають право діяти від імені підприємця без довіреності,
 • наявні обмеження, щодо представництва від імені юридичної або фізичної особи-підприємця,
 • дані про знаходження підприємця в процесі припинення діяльності,
 • дата і номер запису в Єдиному держреєстрі,
 • дата виробництва виписки.

У якій формі надаються відомості з ЄДР

ОКрім виписки, інформація з держреєстру також надається у вигляді витягу і довідки. Ці документи часто плутають, хоча вони мають різне призначення.

Витяг надає відомості про юридичних та фізичних осіб-підприємців відповідно до критерію, зазначеного у запиті на видачу.

Довідкою виступає документ, що містить інформацію відповідно до визначеного критерієм пошуку про наявність чи відсутність в ЄДР відомостей про реєстраційні дії, щодо юридичних або фізичних осіб-підприємців.

Згідно з нормами національного законодавства, усі три документи видаються у паперовій формі. У електронній формі надається тільки інформація з ЄДР, яка отримана:

 • за допомогою порталу електронних сервісів юросіб і фізосіб-підприємців та громадських формувань, які не мають статусу юридичної особи,
 • в якості онлайн бази даних, на підставі договору з технічним адміністратором держреєстру.

Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (скорочено – Єдиний державний реєстр або ЄДР) являє собою автоматизовану систему збору, обліку, захисту та забезпечення відомостей про юросіб і фізосіб-підприємців. ЄДРПОУ – це унікальний код юридичної особи або його підрозділів в Єдиному держреєстрі.

Для чого потрібна виписка з Єдиного державного реєстру

Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців, а також громадських формувань необхідна при:

 • проведенні банківських операцій,
 • укладення нотаріальних угод,
 • угодах з контрагентами,
 • інших процедурах при здійсненні господарської діяльності.

Цей документ також обов'язковий при створенні товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ) – господарського товариства, заснованого одним або декількома юр- або фізособами, статутний капітал якого розділений на частки. Серед інших необхідних документів містяться протокол про створення ТОВ, де вказуються: підсумки голосування про заснування товариства, розмір статутного капіталу, унікальне фірмове найменування, рішення про затвердження статуту, договір про заснування та місцезнаходження компанії.

Терміни і вартість надання виписки з ЄДР у паперовій формі

| 24 годин * - 80 грн. *
* Зазначена вище вартість не включає в себе комісію банку, плату за обслуговування при прідоставленіі послуг з проведення реєстраційних дій щодо фізичної особи - підприємця яка становить - 300 грн і відносно юридичних осіб - 700 грн.

Фахівці документ-сервісу Dela.ua допоможуть вам отримати відомості з ЄДР у потрібній формі без зволікань, нескінченного заповнення документів і стояння в чергах. Ми являємо собою офіційну компанію і гарантуємо, що усі видані документи відповідають нормам національного законодавства.

Звертайтеся в Dela.ua, щоб отримати кваліфіковану допомогу з будь-яких питань, пов'язаних з отриманням виписки, витягу або довідки з ЄДР. Щоб замовити необхідний документ, просто зателефонуйте по одному із зазначених номерів в контактах або залишіть заявку на консультацію онлайн, і наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.

Заявка на консультацію 

after filling the form our specialist
will contact you shortly