Проектування нежитлової будівлі
uk ru
Документ-сервіс важливих справ

Це сучасна установа, яка надає більше 70 видів державних послуг в одній будівлі за абсолютно новими підходами і принципами: швидко і зручно для кожного

+38(096)45-45-995

Проектування нежитлової будівлі

Проект на нежитловий обєкт

У наш динамічний час у компаній, що загрузли у паперовій рутині, немає шансів утримати досягнуті позиції. Такі підприємства змушені самі вирішувати усі юридичні питання, що виникають у процесі їхньої господарської діяльності. Найчастіше це робиться за рахунок співробітників, які не мають відповідної освіти, що знижує ефективність роботи компанії. Також існує широкий спектр питань, які можуть вирішити тільки компетентні організації. Одним з них виступає розробка проекту будівлі, приміщення. Підприємцям іноді доводиться стикатися з будівництвом або реконструкцією нежитлового об'єкта. На перших етапах потрібна розробка індивідуального проекту. У багатьох бізнесменів виникає справедливе запитання: де знайти у Києві таку організацію, яка візьме на себе зобов'язання зі створення грамотного проекту та узгодження його у всіх інстанціях?

Компанія Dela.ua надає послуги юридичним та фізичним особам у вирішенні ряду юридичних питань. Наші співробітники візьмуть на себе всю відповідальність, паперову тяганину, допоможуть вам в оформленні різних документів та вирішенні найскладніших бюрократичних питань. У стислі терміни створять проект на нежитловий об'єкт, пройдуть державну експертизу та інші етапи узгодження документації. Ми гарантуємо Вам якісну роботу та прийнятну оплату послуг!

Проектування нежитлової будівлі

При зведенні нежитлових споруд основний етап – це складання плану з будівництва, який об’єднує інформацію щодо:

 • Передпроектної підготовки
 • Земельних робіт
 • Будівництва фундаменту
 • Монтажних робіт
 • Зведення зовнішніх та внутрішніх стін
 • Зведення даху та покрівлі
 • Комунікаційних робіт
 • Встановлення вентиляції та кондиціонування
 • Оздоблювальних робіт
 • Здачі готового об'єкта

Переведення житлового приміщення у нежитлове

За деяких обставин виникає необхідність переведення житлового приміщення у розряд нежитлового фонду. Для цього проводиться перепланування окремих кімнат зі збереженням загальних технічних показників приміщення. Найчастіше такі приміщення розташовуються на перших поверхах багатоквартирного будинку, якщо це не завдає незручностей іншим мешканцям будинку.

Вигідна пропозиція від нашої компанії: документ-сервіс Dela.ua (м. Київ) створить проект на нежитловий об'єкт будь-якої складності, послуговуючись великий досвідом роботи, бездоганною репутацією та спеціалізацією з надання комплексу юридичних послуг.

Наявність штату досвідчених, дипломованих співробітників та зв'язків з державними установами дозволяє нам оперативно вирішувати усі питання. У разі виникнення будь-яких проблем, задіємо усі адміністративні ресурси, обов'язково доводемо будь-яку справу до логічного завершення. Згідно з офіційним договором, прозорими фіксованими розцінками виконаємо для вас технічний проект нежитлової будівлі, приміщення «під ключ» з урахуванням усіх побажань та вимог. За необхідності після закінчення будівельних робіт допоможемо оформити реєстрацію об'єкта.

Якщо Ви цінуєте свій час і не хочете стикатися з бюрократичними перепонами, прагнете швидко і без проблем оформити проект на нежитловий об'єкт, звертайтеся до компанії Dela.ua! Ми обов'язково допоможемо!

Послугами нашої компанії вже скористалися численні юридичні та фізичні особи. Усі вони залишилися задоволені підсумком роботи та професійним підходом співробітників підприємства у здійсненні поставлених перед ними завдань.

Ви можете замовити проект на нежитловий об'єкт та додатково будь-які з понад 70 послуг за 5-ма основними напрямками централізовано в нашому документ-сервісі:

Кваліфіковані співробітники нашої компанії розроблять проект житлового будинку якісно та у заданий термін. Довірившись професіоналам, ви позбавите себе дискомфорту оформлення документів і труднощів процесу оформлення офіційних паперів різної складності на всіх етапах оформлення.

Терміни і вартість розробки проекту нежитлового об'єкта нерухомості:

| Терміни розраховуються індивідуально| Вартість проекту реконструкції від 4 000 грн.Необхідні документи для розробки проекту нежитлового об'єкта нерухомості:

 • Документ підтверджує право власності на земельну ділянку (свідоцтво, купівля-продаж, дарування, спадщина, виписка),
 • Будівельний паспорт,
 • Для фізичної особи – паспорт та ідентифікаційний код
 • Для юридичної особи – виписка про реєстрацію

Звертайтеся до документ-сервісу Dela.ua, і ми позбавимо вас від рутини оформлення документів!

Будемо раді співпраці.

Скористатися послугою створення нежитлового об'єкта нерухомості легко. Зателефонуйте за одним із зазначених телефонів у контактах або оформіть заявку на консультацію онлайн, і наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.

Заявка на консультацію 

after filling the form our specialist
will contact you shortly