Проект перепланування квартири, будинку, офісного приміщення
uk ru
Документ-сервіс важливих справ

Це сучасна установа, яка надає більше 70 видів державних послуг в одній будівлі за абсолютно новими підходами і принципами: швидко і зручно для кожного

+38(096)45-45-995

Проект перепланування квартири, будинку, офісного приміщення

Проект перепланування

Створення проекту перепланування необхідно в тих випадках, коли квартира, будинок, дача або офісне приміщення потребує кардинальних змін. Для того щоб змінити планування, необхідно затвердити і погодити її на документальному рівні, в зв'язку з тим, що існують певні нормативні вимоги, згідно з чинним законодавством.

В основу проекту перепланування квартири, будинки, офісного приміщення входить така документація:

 • Титульний лист, в який входить інформація про організацію, що займається переплануванням і номер проекту, завізований проектантами і розробниками проекту з перепланування;
 • Лист із загальними даними, до складу якого входять перелік доданих і довідкових документів, а також важлива проектна документація;
 • Документ в форматі пояснювальної записки, в ній вказується перелік необхідних робіт, протипожежні заходи та вказуються підстави для складання проекту перепланування;
 • Повний план квартири або офісного приміщення, з додатком креслень і перерахуванням робіт по монтажу;
 • Креслення до і після перепланування, із зазначенням монтажних робіт;
 • Схема гідроізоляції приміщення, в разі зміни площі ванних кімнат і туалетів;

Збір необхідної документації та розробка проекту перепланування не по силам людині, яка не є спеціалістом в цих питаннях, тому рекомендується звернутися за допомогою до фахівців з довгим досвідом роботи і хорошою репутацією.

Завдяки грамотно підібраній компанії, що займається складанням проекту перепланування, можна значно заощадити свій особистий час, нерви і в короткі терміни узгодити проект в державних службах. Таким чином можна прискорити весь процес в кілька разів.

Для чого необхідно перепланування приміщення?

Здійснення перепланування дозволяє кардинально змінити приміщення, враховуючи всі побажання і переваги власника. Це дозволяє зі звичайної квартири зробити офісне приміщення, розраховане під агентство з нерухомості, кабінет нотаріуса або страхову компанію і навпаки. Також грамотно складений план перепланування приміщення дозволяє втілити в реальність самі сміливі дизайнерські рішення.

Що включає в себе такий проект?

Перепланування приміщення може включати в себе наступні види робіт:

 • Об’єднання туалету з ванною кімнатою;
 • Заміна та знесення сантехнічного обладнання, з подальшою перестановкою;
 • Зміна розташування дверних прорізів та вікон;
 • Демонтаж стін (крім несучих) з подальшим монтажем;
 • Проектування нових приміщень та кімнат.

Необхідно відзначити, що складання проекту перепланування в Києві, для приміщень з невеликою площею, становить від одного до трьох днів, в залежності від складності робіт.

Також варто враховувати, що законодавством забороняються наступні дії при переплануванні приміщень:

 • Збільшення розмірів ванної кімнати і туалету, за допомогою території, розрахованої під житлову площу;
 • Демонтувати звукоізоляцію підлоги;
 • Об'єднувати кімнати з балконом, шляхом знесення зовнішньої стіни;
 • Встановлювати централізоване опалення на балконі;
 • Об'єднувати квартири, шляхом демонтажу стелі.

Також, варто відзначити, що спеціалізовані компанії можуть порадити з питанням, про підготовку приміщення під будівельні роботи і порекомендувати найекономніший варіант.

Послугами нашої компанії вже скористалися численні юридичні та фізичні особи. Всі вони залишилися задоволені підсумком роботи і професійним підходом співробітниками підприємства в здійсненні поставлених перед ними завдань.

Ви можете замовити Проект перепланування квартири, будинки, офісного приміщення а також додаткові послуги з оформлення документів і понад 70 послуг по 5-ма основними напрямками компанії централізовано в нашому документ-сервісі:

  Кваліфіковані співробітники нашої компанії розроблять проект перепланування приміщення якісно, ​​в задані терміни. Довірившись професіоналам, Ви повністю позбавите себе дискомфорту оформлення документів, ми позбавимо Вас від усіх труднощів процесу оформлення документів різної складності на всіх етапах оформлення. Офіси документ-сервісу Dela.ua відкриті в Києві - на Проспекті Перемоги і на вулиці Декабристів, а також в Броварах та Одесі. Якщо Вам комфортніше оформляти документи особисто, то ми з нетерпінням чекаємо Вас в нашому класному сучасному офісі!

  Терміни та вартість розробки проекту перепланування квартири, будинку, офісного приміщення:  | Терміни розраховуються індивідуально  | Вартість проекту реконструкції від 4 000 грн.  Необхідні документи для розробки проекту реконструкції будинку:

  • Документ який підтвердить право власності на земельну ділянку і обєкт нерухомості (свідоцтво, купівля-продаж, дарування, спадщина, виписка),
  • Будівельний паспорт,/li>
  • Для фізичних осіб - паспорт та ідентифікаційний код,
  • Для юридичної особи – виписка про реєстрацію.

  Звертайтеся до документ-сервісу Dela.ua, і ми позбавимо вас від рутини оформлення документів!

  Будемо раді співпраці.

  Скористатися послугою створення проекту перепланування квартири, будинку, офісного приміщення легко. Зателефонуйте за одним із зазначених телефонів у контактах або просто залиште заявку на консультацію онлайн, і наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.

Заявка на консультацію 

after filling the form our specialist
will contact you shortly