Реєстрація права власності на квартиру
uk ru
Документ-сервіс важливих справ

Це сучасна установа, яка надає більше 70 видів державних послуг в одній будівлі за абсолютно новими підходами і принципами: швидко і зручно для кожного

+38(096)45-45-995

Реєстрація права власності на квартиру

Державна реєстрація прав на окремий індивідуально визначений об’єкт нерухомого майна (квартира, житлове приміщення)

Реєстрація права власності на квартиру - офіційна процедура, яку необхідно пройти для підтвердження і закріплення своїх прав на майно в правовому полі. Порядок, за яким реєструють права на квартиру, за останні роки не поніс абсолютно ніяких змін на законодавчому рівні. Для успішного оформлення цієї процедури, щоб вона відповідала всім необхідним вимогам, необхідно надати наступні документи:

  • Заяву, із зазначенням достовірних даних, заповнену без граматичних помилок;
  • Паспорт, передбачуваного власника певної нерухомості;
  • Ідентифікаційний код;
  • Завірений нотаріально документ, який свідчить про право власності на відповідну нерухомість
  • У реєстрі відсутні дані про права на конкретний об'єкт майна

Для того щоб зареєструвати власне житло в Києві, рекомендується звертатися безпосередньо до професіоналів, які спеціалізуються в даному питанні і надають кваліфікований спектр послуг, в найкоротші терміни.

Як оформити права на квартиру в Україні?

Після збору всіх необхідних документів, реєстратор вводить всі відомості, про передбачувану нерухомості, безпосередньо в єдину систему обліку. Всі заяви подаються в електронному вигляді, що дозволяє заощадити масу вільного часу. Державний реєстр як орган займається обробкою, зберіганням і наданням всіх необхідних даних. Цей орган є єдиним, хто надає громадянам України можливість володіти нерухомістю.

Згідно із законодавством, Державний реєстратор може надати власнику, як електронну, так і надруковану на папері виписку. Обидві виписки мають абсолютно однакову юридичну силу. Вартість електронної виписки становить 17 гривень, в той час як надрукована на папері, обійдеться в 34 гривні.

Вся інформація, що цікавить власника надається у вільному режимі, в абсолютно будь-який час. Для цього буде потрібно заповнити відповідну форму, в якій обов'язково потрібно вказати серію і номер паспорта власника або ідентифікаційного коду.

Як уникнути шахрайства при оформленні прав на житло?

З метою оформлення прав на квартиру слід звертатися в компетентні органи: Вам потрібна допомога професійного реєстратора, на увазі поширених випадків шахрайства. У зв'язку з тим, що Державний реєстратор приймає заявки виключно в електронному вигляді, існують ризики злому бази даних хакерами. В такому випадку деяка інформація може постраждати або бути зміненою.

Реєстратор завжди зберігає копії та оригінали документів в письмовій формі. Саме цей фактор послужить страховкою і явним підтвердженням прав, для власника нерухомості, а також захистить його від шахраїв і інших недоброзичливців

Наша компанія допоможе зібрати необхідний перелік документів, а також супроводжувати клієнта на кожному етапі при реєстрації права власності на квартиру.

Якщо ви хочете позбавити себе від тяготи простою в чергах і довгих походів по кабінетах, наш документ-сервіс максимально скоротить ваш час, збереже гроші і допоможе швидко і якісно отримати всі необхідні документи для реєстрації прав власності на квартиру.

Терміни і вартість державної реєстрації прав на окремий індивідуально визначений об'єкт нерухомого майна (квартира, житлове приміщення)

|5 днів - 160 грн.*|2 дня - 1600 грн.*|1 день - 3200 грн.*|2 години - 8000 грн.*

* Зазначена вартість не включає в себе комісію банку, плату за обслуговування при наданні послуг з державної реєстрації нерухомості, яка становить 500 грн.

Необхідні документи:

  • Паспорт громадянина України + копія
  • Ідентифікаційний код платника податків + копія
  • Техпаспорт

Оформляйте права на квартиру в документ-сервісі dela - зателефонуйте по одному із зазначених телефонів в контактах або просто оформите заявку на консультацію нижче і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Заявка на консультацію 

after filling the form our specialist
will contact you shortly