Реєстрація права власності на квартиру
uk ru
Документ-сервіс важливих справ

Це сучасна установа, яка надає більше 70 видів державних послуг в одній будівлі за абсолютно новими підходами і принципами: швидко і зручно для кожного

+38(096)45-45-995

Реєстрація права власності на квартиру

Державна реєстрація прав на окремий індивідуально визначений об’єкт нерухомого майна (квартира, житлове приміщення)

Порядок, відповідно до якого здійснюється реєстрація права власності на квартиру, за останні роки не змінився на законодавчому рівні. Для того щоб реєстрація права власності на нерухомість відповідала всім необхідним вимогам, необхідно надати наступні документи:

 • заяву, із зазначенням достовірних даних, заповнене без граматичних помилок;
 • паспорт, майбутнього власника певної нерухомості;
 • ідентифікаційний код;
 • Завірений нотаріально документ, який свідчить про право власності на відповідну нерухомість.
 • Реєстр не має інформації про зареєстровані права на певне майно, включаючи їх обтяження.


Для того щоб зареєструвати власне житло в Києві, рекомендується звертатися безпосередньо до професіоналів, які спеціалізуються в даному питанні і надають кваліфікований спектр послуг в найкоротші терміни.

Як відбувається процес реєстрації прав власності на квартируПісля збору всіх необхідних документів, реєстратор вносить всі відомості, про потенціальну нерухомості, безпосередньо до Державного реєстру. Всі заяви подаються в електронному вигляді, що дозволяє заощадити масу вільного часу. Державний реєстр як орган займається обробкою, зберіганням і наданням всіх необхідних даних. Цей орган є єдиним, хто надає громадянам України право власності на нерухомість.

Згідно законодавству, Державний реєстратор може надати власнику, як електронний, так і надрукований на папері витяг, який видається без печатки. Обидва витяги мають абсолютно однакову юридичну силу. Вартість електронного витягу становить 17 гривень, в той час як надрукований на папері, обійдеться в 34 гривні.

Вся інформація, що цікавить власника інформація надається у вільному режимі, в абсолютно будь-який час. Для цього буде потрібно заповнити відповідну форму, в якій обов'язково потрібно вказати серію і номер паспорта власника або ідентифікаційного коду.

Як уникнути шахрайства при реєстрації права власності на квартируУ питанні реєстрації прав власності на нерухомість, клієнтові потрібна допомога компетентного реєстратора, у зв’язку з поширеними випадками шахрайства. Враховуючи те, що Державний реєстратор приймає заявки виключно в електронному вигляді, існують ризики злому бази даних хакерами. В такому випадку деяка інформація може постраждати або бути зміненою.

Хороший реєстратор завжди зберігає копії та оригінали документів в паперовому вигляді. Саме цей фактор послужить страховкою і явним підтвердженням прав, для власника нерухомості, а також захистить його від шахраїв і інших недоброзичливців.

Наша компанія допоможе зібрати необхідний перелік документів, а також супроводжувати клієнта на кожному етапі при реєстрації права власності на квартиру.Якщо ви хочете позбавити себе від проведення часу в чергах і довгих походів по кабінетах, наш документ-сервіс максимально скоротить ваш час, збереже гроші і допоможе швидко і якісно отримати всі необхідні документи для реєстрації прав власності квартири.

Терміни і вартість державної реєстрації прав на окремий індивідуально визначений об'єкт нерухомого майна (квартира, житлове приміщення)

|5 днів - 160 грн.*|2 дня - 1600 грн.*|1 день - 3200 грн.*|2 години - 8000 грн.*

* Зазначена вартість не включає в себе комісію банку, плату за обслуговування при наданні послуг з державної реєстрації нерухомості, яка становить 500 грн.Необхідні документи для реєстрації права власності на квартиру:

 • Паспорт громадянина України + копія
 • Ідентифікаційний код платника податків + копія
 • У разі придбання майнових прав на об'єкт нерухомості, документ, що підтверджує придбання у власність закріпленого за особою об'єкта будівництва, є договір купівлі-продажу майнових прав
 • У разі набуття особою безпроцентних облігацій, за якими базовим товаром є одиниця нерухомості, документами, що підтверджують придбання у власність, є договір купівлі-продажу облігацій та документ, згідно з яким виповнилося закріплення
 • У разі участі особи в фонді фінансування будівництва документом, що підтверджує набуття у власність закріпленого за особою об'єкта будівництва, є видана керівником такого фонду довідка про право довірителя на набуття у власність об'єкта інвестування
 • Документ, що підтверджує набуття у власність особою закріпленого за особою об'єкта інвестування, передбачений законодавством (інвестиційний договір, договір про пайову участь, договір купівлі-продажу майнових прав і т.п..)
 • Технічний паспорт на об'єкт нерухомого майна
 • Документ, що підтверджує набуття у власність особою закріпленого за особою об'єкта інвестування (інвестиційний договір, про пайову участь, купівлі-продажу майнових прав, довідка з кооперативу про членство і сплату внеску в повному обсязі)


Скористатися послугою реєстрації права власності на квартиру дуже просто, зателефонуйте по одному із зазначених телефонів в контактах або просто оформите заявку на консультацію нижче і наш менеджер зателефонує Вам найближчим часом.

Заявка на консультацію 

after filling the form our specialist
will contact you shortly