Поділ земельної ділянки
uk ru
Документ-сервіс важливих справ

Це сучасна установа, яка надає більше 70 видів державних послуг в одній будівлі за абсолютно новими підходами і принципами: швидко і зручно для кожного

+38(096)45-45-995

Поділ земельної ділянки

Виготовлення технічної документації щодо поділу чи об’єднанню землі

Будь-які земельні правовідносини, неможливо уявити без земельної ділянки, І її фізичних характеристик. Дуже часто необхідно, в силу господарських, інженерних або інших причин, змінити форму ділянок, розділити одну, або ж об'єднати ділянки. Підставою для проведення робіт щодо поділу або об'єднання ділянки служить технічна документація. На її основі проводиться ряд заходів, кінцевим етапом яких служить зміна статусу і розмірів ділянок.

В компанії Dela.ua Ви можете вирішити будь-яке питання, пов’язане з розділом або об'єднанням землі. Наші експерти підготують технічну частину роботи, проведуть повний комплекс роботи, прописаних в законі - в тому числі, складуть технічну документацію. Реєструйте права власності на землю в нашій компанії - недорого, законно, комфортно

Підготовка документації для розподілу землі

Процедура розділу ділянки, як і її об'єднання, супроводжується зміною її кордонів і підготовкою ряду нових технічних документів. На підставі її у власника з'явиться два нових правовстановлюючих документа на ділянку замість одного (при об'єднанні ділянок - навпаки).

При цьому обов'язково враховуються інтереси власників сусідніх земель і можливі обмеження або сервітути. Зверніть увагу: підготовка технічних паперів зумовлено виключно фактом зміни площі ділянок, але абсолютно не зі зміною цільового призначення. При цьому межі і сам формат ділянки не змінюються.

Звертаємо увагу, що поділ (об'єднання) земельних ділянок - це особисте право власників земель, тому для такої процедури не потрібні ті чи інші дозволи або погодження з боку місцевої влади. При цьому вимагати провести подібні узгодження заборонено законом.

Ми працюємо з будь-якими типами земельних ділянок незалежно від їх розташування, цільового призначення, стану та площі. Наявність будівель на ділянках не грає ролі для забезпечення якісної роботи - ми орієнтуємося виключно на технічну складову і документальне обгрунтування.

Проводьте процедури по землі в документ-сервісі dela!

  • Замовити послугу «Виготовлення технічної документації по розділенню, виділенню, об'єднанню земельної ділянки» в нашому документ-сервісі дозволить Вам не турбуватися про якісну сторону проекту - наші фахівці володіють значним досвідом у цій сфері і позбавлять Вас від усіх труднощів розробки землевпорядної документації.
  • Об'єднати різні ділянки землі або, навпаки, розділити їх - значить проведення робіт з виносу координат в натурі - тобто, кордони землі чітко визначаються і фіксуються в документах. Для цих цілей ми використовуємо висококласне супутникове обладнання, що виключає помилки у визначенні координат і виключає появу суперечок з власниками сусідніх земельних ділянок.
  • Виготовлення технічної документації проводиться точно в обумовлені терміни. При необхідності ми можемо надати оперативну послугу і виконати роботи в найкоротші терміни без втрати якості. Після розробки документації всі дані будуть зафіксовані в Державному земельному кадастрі з подальшим отриманням нових правовстановлюючих документів. Нова ділянка отримає новий кадастровий номер і буде внесена в єдину державну систему обліку.
  • Крім землевпорядних робіт, наша компанія готова надати послуги з геодезії, реєстрації будь-якої нерухомості і прав на неї, їх експертну грошову оцінку та технічної інвентаризації.

Терміни та вартість робіт із земельною ділянкою:| 5 днів - 2000 грн.| 1 день - 3000 грн.

Необхідні документи для виготовлення технічної документації щодо поділу чи об’єднанню землі:

  • Нотаріально оформлена заява про наміри поділу чи об'єднання землі
  • Нотаріально завірені копії документів, що підтверджують право власності на нерухомість (будинок, дача, гараж)
  • Копія паспорта
  • Копія ідентифікаційного коду

Звертайтеся в документ-сервіс dela для виготовлення будь-якої технічної документації - ми позбавимо Вас від рутини оформлення документів! У нас працює чотири офіси по всій країні - два офіси в Києві, а також в Броварах та Одесі. Можемо працювати як особисто, так і віддалено - в цьому випадку документообіг буде здійснюватися через Нову пошту. Скористатися послугою розділення земельної ділянки дуже просто: зателефонуйте по одному з вказаних телефонів в контактах або просто оформите заявку на консультацію нижче і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом

Заявка на консультацію 

after filling the form our specialist
will contact you shortly