Поділ земельної ділянки
uk ru
Документ-сервіс важливих справ

Це сучасна установа, яка надає більше 70 видів державних послуг в одній будівлі за абсолютно новими підходами і принципами: швидко і зручно для кожного

+38(096)45-45-995

Поділ земельної ділянки

Виготовлення технічної документації по розділенню, виділенню, об'єднанню земельної ділянки

Будь-які земельні правовідносини, неможливо уявити без земельної ділянки, і його фізичних характеристик. Дуже часто необхідно, в силу господарських, інженерних або інших причин, змінити форму ділянок, розділити один, або ж об'єднати ділянки. Підставою для проведення робіт щодо поділу або об'єднання ділянки служить технічна документація. На її основі проводиться ряд заходів, кінцевим етапом яких служить розділ або об'єднання ділянок. Якщо Вас зацікавив саме питання поділу або об'єднання ділянок, наша компанія готова допомогти Вам як в підготовці технічної складової даних робіт, так і в повному комплексі робіт від складання технічної документації до реєстрації права власності на новосформовані земельні ділянки.Підготовка документації для поділу земельної ділянкиПорядок поділу земельної ділянки, як і його об'єднання, має на увазі зміну його меж і розробку нової технічної документації. На підставі її у власника з'явиться два нових правовстановлюючих документа на ділянку замість одного (при об'єднанні ділянок - навпаки).

При цьому обов'язково враховуються інтереси власників сусідніх земель і можливі обмеження або сервітути. Окремо наголошується, що виготовлення технічної документації з розділення (об'єднання) земельних ділянок пов'язано тільки зі зміною їх площі в певних рамках (існуючої ділянки або декількох), але не зі зміною її цільового призначення. При цьому межі і сам формат ділянки не змінюються.

Звертаємо увагу, що поділ (об'єднання) земельних ділянок - це особисте право власників земель, тому для такої процедури не потрібні ті чи інші дозволи або погодження з боку місцевої влади. При цьому вимагати провести подібні узгодження заборонено законом.

Ми працюємо з будь-якими типами земельних ділянок незалежно від їх розташування, цільового призначення, стану та площі. Наявність будівель на ділянках не грає ролі для забезпечення якісної роботи - ми орієнтуємося виключно на технічну складову і документальне обгрунтування.

Переваги замовлення послуги поділу земельної ділянки в документ-сервісі Dela Ua

  • Замовити послугу «Виготовлення технічної документації по розділенню, виділенню, об'єднанню земельної ділянки» в нашому документ-сервісі дозволить Вам не турбуватися про якісну сторону проекту - наші фахівці володіють значним досвідом у цій сфері і позбавлять Вас від усіх труднощів розробки землевпорядної документації.
  • Порядок об'єднання земельних ділянок, як і їх поділу, має на увазі роботи з виносу координат в натурі - тобто чіткому визначенню меж ділянки і фіксації на місцевості. Для цих цілей ми використовуємо висококласне супутникове обладнання, що виключає помилки у визначенні координат і виключає появу суперечок з власниками сусідніх земельних ділянок.
  • Виготовлення технічної документації з розділення (об'єднання) земельних ділянок проводиться точно в обумовлені терміни. При необхідності ми можемо надати оперативну послугу і виконати роботи в найкоротші терміни без втрати якості. Після розробки документації всі дані будуть зафіксовані в Державному земельному кадастрі з подальшим отриманням нових правовстановлюючих документів. Нового ділянці буде присвоєно окремий кадастровий номер в базі Державного земельного кадастру України та зафіксовано за новою ділянкою.
  • Крім землевпорядних робіт, наша компанія готова надати послуги з геодезії, реєстрації будь-якої нерухомості і прав на неї, їх експертну грошову оцінку та технічної інвентаризації.

Терміни і вартість виготовлення технічної документації по розділенню, виділенню, об'єднанню земельної ділянки:| 5 днів - 2000 грн.| 1 день - 3000 грн.

Необхідні документи для виготовлення технічної документації по розділенню, виділенню, об'єднанню земельної ділянки:

  • Нотаріально оформлена заява про наміри поділу чи об'єднання земельної ділянки
  • Нотаріально завірені копії документів, що підтверджують право власності на нерухомість (будинок, дача, гараж)
  • Копія паспорта
  • Копія ідентифікаційного коду


Звертайтеся в документ-сервіс Dela UA для виготовлення технічної документації по розділенню, виділенню, об'єднанню земельної ділянки і ми позбавимо Вас від рутини оформлення документів!

Будемо раді співпраці.

Скористатися послугою розділення земельної ділянки дуже просто: зателефонуйте по одному з вказаних телефонів в контактах або просто оформите заявку на консультацію нижче і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом

Заявка на консультацію 

after filling the form our specialist
will contact you shortly