Довідка про відсутність забудови на земельній ділянці
uk ru
Документ-сервіс важливих справ

Це сучасна установа, яка надає більше 70 видів державних послуг в одній будівлі за абсолютно новими підходами і принципами: швидко і зручно для кожного

+38(096)45-45-995

Довідка про відсутність забудови на земельній ділянці

Що таке довідка про відсутність будівель на земельній ділянці

Довідка про відсутність будівель на земельній ділянці – це офіційний інформаційний документ, який підтверджує, що на ділянці немає будь-яких забудов або споруд. До них відносяться житлові, нежитлові та господарські споруди, включно із льохом, сараєм і навіть парканом або колодязем. Документ необхідний при оформленні низки юридичних угод. Він дозволяє переконатися, що власник землі при операціях зі своїм майном не порушує права третіх осіб, яким можуть належати житлові або нежитлові будівлі.

Де отримати довідку про відсутність забудови на земельній ділянці

Отримати довідку про відсутність будівель на вашій ділянці можна у будь-якій організації, яка надає послуги бюро технічної інвентаризації. Згідно з чинним законодавством, ними можуть бути як державні, так і приватні акредитовані організації, однією з яких виступає документ-сервіс Dela.ua. Тут ви зможете отримати повний спектр послуг з оформлення довідки, що стосується вашої земельної ділянки.

Навіщо потрібна довідка про відсутність забудови

Вам знадобиться документ, що підтверджує, що на вашій ділянці немає нерухомого майна третіх осіб, при будь-яких юридичних операціях із землею. Наприклад, купівлі-продажу, переуступці прав, відчуженні ділянки, присвоєнні кадастрового номера, оформленні спадщини або розділі майна. Довідку запитує нотаріус, який посвідчує угоду. Отриманню документа передує ряд встановлених законом дій.

Процедура оформлення документа

Видача довідки про відсутність забудов на земельній ділянці відбувається після подачі до БТІ відповідної заяви власником або уповноваженою особою. Профільні фахівці бюро технічної інвентаризації мають виїхати на об'єкт, провести огляд і зняти дані. Далі зіставити їх з матеріалами інвентаризаційної справи. Після підтвердження факту відсутності будівель в установленому законом форматі на спеціальному бланку випускається довідка.

Звернення до державних БТІ неминуче приведе вас до тривалого очікування своєї черги на огляд ділянки і виробництво документа. Замовивши послугу у офіційній юридичній компанії Dela.ua ви отримаєте довідку у повній відповідності з буквою закону у найкоротший термін. Доставку виконаємо зручним для вас способом.

Відмовити в оформленні довідки бюро технічної інвентаризації має право у таких випадках:

  • заяву подано не уповноваженою особою,
  • інженер-технік БТІ не зміг виконати огляд ділянки через відсутність доступу до об'єкта,
  • заявник не доклав необхідної правовстановлюючої документації.

Що потрібно для отримання довідки про відсутність забудови

Виконання технічної інвентаризації – обов'язкова умова для виробництва довідки про відсутність забудови. Це може зробити тільки фахівець, який має кваліфікаційний сертифікат, що підтверджує його експертність. Такі співробітники входять до штату документ-сервісу Dela.ua. Щорічно вони виконують сотні подібних процедур і готові розробити для вас відповідний документ якісно і швидко.

Якщо на ділянці у процесі огляду були виявлені незареєстровані будови, спочатку їх необхідно узаконити. І після цього повторно звертатися за отриманням довідки.

Вартість видачі довідки про відсутність забудови на земельній ділянці

|3 робочих дня  - 1800 грн.|1 робочий день  - 3600 грн.


Необхідні документи

  • Документ підтверджує право власності (свідоцтво, купівля-продаж, дарування, спадщина, виписка)
  • Технічний паспорт
  • Фізична особа - паспорт та ідентифікаційний код
  • Юридична особа-виписка про реєстрацію

Замовити послугу у Dela.ua з видачі довідки про відсутність забудови на ділянці легко. Просто зателефонуйте за одним із зазначених телефонів у контактах або залишіть заявку на консультацію онлайн, і наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом. Інженер-технік під'їде для огляду землі у зручний для вас день і виконає без зволікань усі необхідні роботи.

Заявка на консультацію 

after filling the form our specialist
will contact you shortly