Довідка про відсутність забудови на земельній ділянці
uk ru
Документ-сервіс важливих справ

Це сучасна установа, яка надає більше 70 видів державних послуг в одній будівлі за абсолютно новими підходами і принципами: швидко і зручно для кожного

+38(096)45-45-995

Довідка про відсутність забудови на земельній ділянці

Що таке довідка про відсутність будівель на земельній ділянці

Довідка про відсутність будівель на земельній ділянці носить інформаційний характер, служить для офіційного підтвердження статусу конкретної ділянки землі. Оформляйте офіційний експертний звіт-документ в приватному київському БТІ Dela.ua.

Документ може знадобитися в різних ситуаціях, прописаних в українському законодавстві: зокрема, при продажі або даруванні земельної ділянки. Справа в тому, що якщо на ділянці присутні самовільні будови - будинок, гараж або літня кухня - їх слід окремо оформляти, тобто повністю представляти ці споруди для державних органів.

Які гарантії дає така довідка

Отримання такого документа дає можливість абсолютно законно і офіційно проводити будь-які юридичні угоди щодо тієї чи іншої ділянки землі. довідка виготовлена спеціалістами документ-сервісу Dela.ua. згідно зі стандартами українського законодавства, відповідно, в законності такого документа сумніватися не доводиться.

Отримуючи довідку про відсутність будівель на земельній ділянці , особа забезпечує повну прозорість і безпеку здійснюваних операцій по земельній ділянці, документ - гарантія, що які б то не було юридичні операції по ділянці землі не порушать права третіх осіб, які могли б бути власниками будівель.

У яких випадках слід оформити довідку?

Документ буде потрібно при будь-яких юридичних угодах, предметом яких буде земельна ділянка. Тобто, якщо Ви хочете продати або купити ділянку землі в Києві, здійснити переуступку прав або відчуження ділянки, присвоїти їй кадастровий номер або розділити майно - в будь-якій подібній ситуації рекомендуємо звернутися в приватне БТІ столиці.

У сервісі Dela.ua оформлення такої довідки займе мінімум часу, але головне - пройде в комфорті та затишку сучасної ділової студії.

Де можна законно оформити документ?

Отримати довідку про відсутність забудови можна в органах, які надають юридичні та оціночні послуги. Закон дозволяє отримувати такі папери як в державних, так і в приватних організаціях, що мають відповідний дозвіл. Документ-сервіс Dela.ua - сучасний аналог класичного БТІ, де Ви можете отримати документ про відсутність забудови на земельній ділянці без черг, в комфорті, в компанії люб'язних менеджерів.

Список необхідних документів

 • Документ, що підтверджує право власності на земельну ділянку (свідоцтво, купівля-продаж, дарування, спадщина, виписка)
 • Технічний паспорт
 • Фізична особа - паспорт та ідентифікаційний код
 • Юридична особа-виписка про реєстрацію

Як ми оформляємо документ для Вас?

 1. 1. Ви подаєте відповідну заяву в приватне БТІ Dela.ua - це можна зробити по телефону або на цьому сайті.
 2. 2. Наші експерти виїжджають на об'єкт, проводять огляд і фіксують результати перевірки.
 3. 3. Далі отримані дані зіставляють з інформацією з інвентаризаційної справи.
 4. 4. Якщо факт відсутності будівель підтверджено, ми видаємо нашому клієнту довідку, випущену в установленому законом форматі.

Замовивши послугу в офіційній юридичній компанії Dela.ua, Ви отримаєте довідку в повній відповідності з буквою закону в найкоротші терміни. Доставку здійснюємо зручним для вас способом.

В яких випадках у видачі довідки можуть відмовити?

Відмова можлива в наступних випадках:

 • заяву подано не уповноваженою особою,
 • інженер-технік БТІ не зміг виконати огляд ділянки через відсутність доступу до об'єкта,
 • заявник не доклав необхідні правовстановлюючі документи.

Вартість довідки про відсутність будівель на земельній ділянців сервісі Dela.ua

|3 рабочих дня  - 1800 грн.|1 рабочий день  - 3600 грн.


Замовити послугу у dela з видачі довідки про відсутність забудови на ділянці легко. Просто зателефонуйте за одним із зазначених телефонів у контактах або залишіть заявку на консультацію онлайн, і наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом. Інженер-технік під'їде для огляду землі у зручний для вас день і виконає без зволікань усі необхідні роботи.

Заявка на консультацію 

after filling the form our specialist
will contact you shortly