Землевпорядні роботи
uk ru
Документ-сервіс важливих справ

Це сучасна установа, яка надає більше 70 видів державних послуг в одній будівлі за абсолютно новими підходами і принципами: швидко і зручно для кожного

+38(096)45-45-995

Землевпорядні роботи

Землевпорядкування - це цілий комплекс дій, які необхідно виконати для вирішення ряду питань: оцінки стану територій, складання плану їх організації, раціональної експлуатації та охорони, характеристиці, положення на місцевості. Також важливою умовою подібних робіт є встановлення меж земельної ділянки, яке включає в себе кадастрову зйомку, всілякі грунтово-ботанічні та геодезичні послуги, межування і так далі.

Документ-сервіс dela надає широкий вибір швидких, зручних і якісних адміністративних послуг, в тому числі допомога при землевпорядних роботах.

Розробка проекту землеустрою по відведенню землі

Проект землеустрою оформляється в тому випадку, якщо господар змінює основне цільове призначення території або створює нову ділянку.

Процедура включає в себе набір певних документів:

 • Заява на створення даного проекту.
 • Записки з роз'ясненням до робіт.
 • Нотаріально завірені копії документів, що підтверджують право власності на землю (у разі, якщо розробляється проект землеустрою, по зміні основного цільового призначення земельної ділянки)
 • Дозволи з місцевого органу влади.
 • Документ, що дозволяє розробляти проект зміни цільового призначення землі. Цей документ необхідний при зміні основного цільового призначення ділянки за рахунок територій, які знаходяться у володінні організацій або приватних осіб.
 • Фрагмент з кадастрової карти території.
 • Довідка з державного реєстру, що підтверджує власників, користувачів земель і описує, як ці землі розподілені.
 • Рішення суду або згода власника землі в письмовому вигляді і завірене нотаріусом.
 • Копії документів, що встановлюють права на нерухоме майно, що знаходиться на території господаря ділянки.
 • Висновки відповідних адміністративних органів про погодження проекту землеустрою.
 • Виписка з ДЗК (Державного земельного кадастру).

Присвоєння кадастрового номера

Кадастровий номер ділянки землі - це персональний код території, що складається тільки з цифр. Унікальний номер формується на підставі даних про розташування території (в якій зоні, області або кварталі). Такий набір цифр не повторюється на території всієї країни. По ньому можна з легкістю виявити свою земельну ділянку на кадастровій карті, а також при необхідності отримати всі існуючі дані на неї.

Індивідуальний шифр знаходиться в базі даних весь час існування ділянки, однак, його можуть перенести в архів, якщо землю розділили або об'єднали.

Присвоєння кадастрового номера відбувається в будь-якому випадку, неважливо, в чиїй юрисдикції знаходиться територія: в комунальній, приватній або державній.

Встановлення меж земельної ділянки

Після проведення всіх заходів із землеустрою підводяться підсумки, виходячи з яких і складається план або карта землеустрою. У плані вказуються розташування, габарити, межі території і безліч інших характеристик. Межа ділянки встановлюється межовими знаками на місцевості. Санітарні та охоронні зони також закріплюються на місцевості в порядку, визначеному законодавством для всіх видів охоронних зон та територій.

В подальшому документи із землеустрою відправляються в базу даних для подальшого зберігання.Власник чи користувач земельної ділянки, як правило, вносить інформацію про земельні ділянки до бази даних Державного земельного кадастру.

Відповідні державні органи влади та місцевого самоврядування приймають основну участь в передачі відомостей при веденні кадастру.

Заявка на консультацію