Землевпорядні роботи
uk ru
Документ-сервіс важливих справ

Це сучасна установа, яка надає більше 70 видів державних послуг в одній будівлі за абсолютно новими підходами і принципами: швидко і зручно для кожного

+38(096)45-45-995

Землевпорядні роботи

Землевпорядкування - це цілий список дій, які необхідно виконати для вирішення ряду питань: оцінки стану територій, складання плану їх організації, раціональної експлуатації та охорони, характеристиці положення на местності. Також важливою умовою подібних робіт є встановлення меж земельної ділянки, яке включає в себе кадастрову зйомку, всілякі грунтово-ботанічні та геодезичні послуги, межування і так далі.

Компанія «Dela UA» надає широкий вибір швидких, зручних і якісних адміністративних послуг, в тому числі допомога при землевпорядних роботах.Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянкиПроект землеустрою оформляється в тому випадку, якщо господар змінює основне цільове призначення території або створює нову ділянку.

Проект відведення земельної ділянки включає в себе набір певних документів:

 • Заява на створення даного проекту.
 • Записки з роз'ясненням до робіт.
 • Нотаріально завірені копії документів, що підтверджують право власності на земельну ділянку (у разі, якщо розробляється проект землеустрою, по зміні основного цільового призначення земельної ділянки)
 • Дозволи з місцевого органу державної влади або місцевого самоврядування, на розробку проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність, за рахунок земель державної або комунальної форми власності.
 • Копія та / або оригінал заяви, що дозволяє розробляти проект зміни цільового призначення земель. Цей документ необхідний при зміні основного цільового призначення ділянки за рахунок територій, які знаходяться у володінні організацій або приватних осіб.
 • Фрагмент з кадастрової карти території.
 • Довідка з державного реєстру, що підтверджує власників, користувачів земель і описує, як ці землі розподілені.
 • Рішення суду або згода власника землі в письмовому вигляді і завірене нотаріусом.
 • Копії документів, що встановлюють права на нерухоме майно, що знаходиться на території господаря ділянки.
 • Укладення відповідних адміністративних органів про погодження проекту землеустрою.
 • Виписка з ДЗК (Державного земельного кадастру).


Присвоєння кадастрового номераКадастровий номер ділянки землі - це персональний код території, що складається тільки з цифр. Унікальний номер формується на підставі даних про розташування території (в якій зоні, області або кварталі). Такий набір цифр не повторюється на території всієї країни. По ньому можна з легкістю виявити свою земельну ділянку на кадастровій карті, а також при необхідності отримати всі існуючі дані на нього.

Індивідуальний шифр знаходиться в базі даних весь час існування ділянки, однак, його можуть перенести в архів, якщо землю розділили або об'єднали.

Присвоєння кадастрового номера відбувається в будь-якому випадку, неважливо, в чиїй юрисдикції знаходиться територія: в комунальній, приватній або державній.Межі об'єктів пристрою земельПісля проведення всіх заходів із землеустрою підводяться підсумки, виходячи з яких і складається план або карта землеустрою. У плані вказуються розташування, габарити, межі території і безліч інших характеристик. Кордон ділянки або об'єкта фіксуються межовими знаками на території. Простору охорони також закріплюються підтвердженням в порядку, визначеному законодавчими органами для всіх видів охоронних територій.

В майбутньому ксерокопії документів для землеустрою відправляються в базу даних держави, де вони зберігаються протягом декількох років. Власник землі ж зазвичай намагається внести інформацію про територіальні об'єкти в кадастр нерухомості держави.

Відповідні державні органи влади та місцевого самоврядування приймають основну участь в передачі відомостей при веденні кадастру.

Заявка на консультацію