Виділення земельної ділянки, поділ або об'єднання
uk ru
Документ-сервіс важливих справ

Це сучасна установа, яка надає більше 70 видів державних послуг в одній будівлі за абсолютно новими підходами і принципами: швидко і зручно для кожного

+38(096)45-45-995

Виділення земельної ділянки, поділ або об'єднання

Оформлення прав власності на нову ділянку землі

Реєстрація таких прав у 2020 році підпорядковується суворо певними алгоритмами (послідовності дій), які повинен зробити власник землі. Кваліфіковані співробітники нашої компанії оформлять реєстрацію права власності на нову ділянку (виділення, поділ або об'єднання), в задані терміни. Довірившись професіоналам, Ви повністю позбавите себе дискомфорту при оформленні документів, ми позбавимо Вас від усіх труднощів процесу оформлення документів різної складності.

Оформлення права власності на землю може знадобитися коли відбувається:

 • Формування нової земельної ділянки, якщо раніше на ці землі право власності не було оформлено, межі земельної ділянки не були встановлені;
 • Об'єднання земельних ділянок - випадок, при якому відбувається об'єднання в єдиних межах двох або більше суміжних ділянок.
 • Об'єднувати ділянки без спільних кордонів неможливо. Кожна з таких ділянок підлягає окремій реєстрації.
 • Поділ земельної ділянки - під час розподілу на ділянки меншої площі. При цьом слід пам'ятати, що не можна розділити ділянку таким чином, щоб одна з них, після поділу, була позбавлена під'їзніх Шляхів.

Дана процедура докладно регламентована ст. 79-1 Земельного кодексу України.

Після формування, ділянка підлягає державній реєстрації. Інформація про нову ділянку вноситься до Державного земельного кадастру. Ділянка вважається сформованою після присвоєння кадастрового номера.

Після цього земельна ділянка стає повноправним об'єктом цивільних прав. Її можна продавати, дарувати, заповідати, обмінювати. Вона може виступати предметом застави.

Реєстрація ділянки землі у власність

З 2016 року реєстрація земельних ділянок визначена «Порядком».

З введенням зазначеного нормативного акту змінений існуючий порядок. Тепер, замість єдиної системи обліку виникло дві паралельні структури:

 • Державний реєстр речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень;
 • Державний земельний кадастр.

Сама ж реєстрація землі у власність здійснюється додатковим оператором - Державним кадастровим реєстратором. Алгоритм дій для реєстрації земельної ділянки при поділі чи об'єднанні.

По завершенні формування ділянки, коли кадастровим інженером складений план, власник формує пакет документів, який включає в себе:

 • Заява за встановленою формою
 • Оригінал паперів із землеустрою, на основі яких формується ділянка
 • Документ, що підтверджують оплату послуг держреєстрації землі

Однак, перелік, що міститься в Законі не повний. Стандартна форма заяви кадастровому реєстратору передбачає наявність у заявника:

 • Паспорта 
 • Ідентифікаційного коду

Тому, формуючи пакет документів, слід виходити з вимог стандартної форми заяви. З моменту прийняття документів у реєстратора є 14 днів на ухвалення рішення: або зареєструвати ділянку, або відмовити в реєстрації. У практиці реєстратори найчастіше відмовляють, якщо ділянка розташована в двох суміжних кадастрових зонах. Є й інші причини відмови державними кадастровими реєстраторами. Якщо всі реєстратори відмовляться оформляти ділянку - проблема вирішується в суді.

Після формування і внесення земельної ділянки до Державного земельного кадастру, права і обмеження на земельну ділянку вносяться до Державного реєстру майнових прав та обтяжень на них, після чого власнику видається на руки виписка з вищевказаного реєстру, яка несе роль правовстановлюючого документа на землю.

У Вас немає необхідності «оббивати пороги» державних органів, стояти в довгих чергах, витрачати дорогоцінний час і свої нерви - зверніться до кваліфікованих співробітників в документ-сервіс dela для того, щоб оформити необхідні документи - понад 70 послуг по 5-ма основними напрямками централізованов офісах нашої компанії Терміни і вартість державної реєстрації земельної ділянки, виділення земельної ділянки, поділ або об'єднання

|5 днів - 160 грн.*


|2 дня - 1600 грн.*|1 день - 3200 грн.*|2 години - 8000 грн.*

* Зазначена вартість не включає в себе комісію банку, плату за обслуговування при наданні послуг з Державної реєстрації нерухомості, яка становить 500 грн.Необхідні документи для виділення земельної ділянки, поділ або об'єднання

 • Паспорт з копією
 • Індивідуальний податковий номер з копією
 • Договір купівлі-продажу, якщо права на будинок були придбані
 • Техпаспорт на об'єкт


У Документ-сервісі dela.ua Ви можете зареєструвати землю, оформити розділ або об'єднання. Зателефонуйте за одним із вказаних телефонів в контактах або просто оформіть заявку на консультацію нижче і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом. Для наших клієнтів відкриті чотири офіси по всій країні - в Києві на проспекті Перемоги і вулиці Декабристів, в містах Бровари та Одеса. Також Ви можете замовити послуги з відправки звітного документа поштою. Звертайтеся до нас за телефоном або залишайте онлайн-заявку нижче на сторінці!

Заявка на консультацію 

after filling the form our specialist
will contact you shortly