Визначення матеріального збитку транспортних засобів
uk ru
Документ-сервіс важливих справ

Це сучасна установа, яка надає більше 70 видів державних послуг в одній будівлі за абсолютно новими підходами і принципами: швидко і зручно для кожного

+38(096)45-45-995

Визначення матеріального збитку транспортних засобів

Призначення оцінки збитку транспортних засобів після ДТП

Незалежна оцінка розміру матеріальних збитків дозволить визначити об'єктивну вартість ремонтних або відновлювальних робіт, потрібних вашому транспортному засобу. Процедура актуальна для всіх видів транспорту – вантажних і легкових автомобілів, автобусів, спецтранспорту, мопедів, мотоциклів, сільськогосподарської техніки, пароплавів, яхт, літаків, інших повітряних і плавальних суден.

Експертна оцінка допоможе захистити і відстояти ваші права в будь-якій ситуації – неважливо ви потерпіла чи винна сторона. Важливо після того, як сумний інцидент трапився з вашим авто (будь то ДТП, пожежа або протиправні дії третіх осіб), не піддатися паніці і одразу звернутися до фахівців з оцінки завданих збитків.

Як діяти, якщо вашій власності завдали шкоди

 • повідомити винуватця події,
 • в присутності представника винної сторони разом з кваліфікованим оцінювачем виконати огляд власності,що постраждала від негативних наслідків,
 • передати винуватцю висновок про вартість матеріального збитку,
 • подавати судовий позов, якщо винна сторона відмовляється відшкодувати збитки добровільно.

Дотримання цих правил допоможе вирішити будь-який конфлікт, пов'язаний з нанесенням шкоди вашому майну, безболісно та справедливо. Незалежна експертна оцінка являє собою офіційний документ, який розглядають у суді, як вагомий доказ суми компенсаційних виплат.

Незалежна оцінка авто після ДТП

Процедура оцінки матеріального збитку автомобіля після ДТП здійснюється при:

 • визначенні грошового еквівалента відновного ремонту авто для страхової компанії,
 • наявності сумнівів щодо об'єктивності результатів оцінки збитку, який виконала страхова компанія або інша незалежна оцінна компанія,
 • вирішенні спірних питань із стороною-учасницею ДТП,
 • захисті своїх інтересів у суді, де відповідачем виступає винна сторона або страхова компанія,
 • прорахунку розмірів шкоди, що став наслідком стихійних природних лих, пожежі або протиправних дій третіх осіб.

Незалежна експертна оцінка дозволить оскаржити автоекспертизу страхової компанії, якщо у ній занижена вартість відновлення завданих збитків. І дасть вам можливість без зайвих нервів отримати у повному обсязі належні фінансові кошти для ремонту авто.

Порядок проведення автоекспертизи після ДТП

Встановлено наступний порядок проведення експертної оцінки вартості завданих збитків:

 1. Підписується договір на проведення автоекспертизи.
 2. Визначається місце, дата і час проведення огляду пошкодженого транспорту.
 3. Протягом одного дня виконується огляд.
 4. Складається акт про проведене дослідження, до якого додаються фото і відео огляду.
 5. Проводиться розрахунок вартості збитків.
 6. Всі результати викладаються у звіті, який являє собою офіційний документ.

Замовляючи оцінку вартості збитку авто після ДПТ варто враховувати, що фахівець при огляді машини ділить усі наявні пошкодження на отримані раніше і ті, що з'явилися після ДТП. Компенсується ремонт тільки останньої групи несправностей. Сума на відновлення автомобіля не може перевищувати вартість самого транспортного засобу. Якщо машина не підлягає ремонту, виконують розрахунок вартості придатних залишків для визначення розміру збитку шкоди.

Наші гарантії проведення експертної оцінки авто після ДТП

Незалежна автоекспертиза – це одна з основних послуг документ-сервісу Dela.ua. Ми виступаємо офіційною оціночною компанією, що внесена до Державного реєстру. Маємо всі необхідні ліцензії та сертифікати на проведення експертизи транспортних засобів. До штату Dela.ua входять профільні експерти з великим досвідом роботи. Не співпрацюємо зі страховими компаніями і готові забезпечити повністю незалежну оцінку вартості завданих збитків.

Після отримання менеджером заявки на проведення автоекспертизи, оцінювач Dela.ua прибуде на місце проведення огляду у найкоротший час. Виїзд фахівця на об'єкт оцінки у межах Києва безкоштовний. Після дослідження пошкоджень авто, розрахунок вартості збитків становить від одного до декількох днів. У разі необхідності готові підписати договір про нерозголошення і забезпечити повну конфіденційність.

Терміни і вартість оцінки авто після ДТП

| 1 день - від 1 000 грн.
| 1 година - від 2 000 грн.

Необхідні документи для проведення оцінки

 • Технічний паспорт
 • Для фізичної особи- паспорт та ідентифікаційний код
 • Для юридичної особи - виписка про реєстрацію

Разом з якісною оцінкою вартості збитку автовласник отримує більше шансів на відшкодування ремонту машини, незалежно від того, хто гарантує виплату коштів – страхова компанія або винна в ДТП сторона. Витрати на оплату послуг оцінної компанії також компенсуються винною стороною.

Звертайтеся в документ-сервіс Dela.ua та отримайте кваліфіковану допомогу з будь-яких питань, пов'язаних з оцінкою транспортних засобів. Щоб замовити звіт, зателефонуйте по одному із зазначених телефонів в контактах або залиште заявку на консультацію онлайн, і наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.

Заявка на консультацію 

after filling the form our specialist
will contact you shortly