Оцінка земельної ділянки
uk ru
Документ-сервіс важливих справ

Це сучасна установа, яка надає більше 70 видів державних послуг в одній будівлі за абсолютно новими підходами і принципами: швидко і зручно для кожного

+38(096)45-45-995

Оцінка земельної ділянки

Види експертної оцінки вартості земель

Оцінка землі - незалежний аналіз об'єкта, що супроводжується обстеженням ділянки, вивченням ринкової ситуації, застосуванням обраних оціночних методів і подальшим складанням письмового звіту із зазначенням ринкової вартості. Експертна оцінка землі в Україні, її правила і умови, визначені в Законі України "Про оцінку земель".

Проведенням незалежної оцінки земельних ділянок в Україні можуть займатися лише ті компанії, що сертифіковані в Фонді державного майна України. В іншому випадку звіт про оцінку не вважатиметься дійсним для оформлення іпотечного кредиту, звернення до суду або пред'явлення в якості обґрунтування адекватної ціни перед продажем. Коли оцінювач земельних ділянок підготує технічний звіт про проведений аналіз, його результати слід зареєструвати в Єдиній базі звітів по оцінці майна, створеній ФДМУ.

Приватне БТІ Dela.ua надає сертифіковані послуги незалежної оцінки земельних ділянок в Києві і Україні. Ви хочете продати свою ділянку землі за хороші гроші або використовувати його в якості застави для великого кредиту, або ж Ви плануєте розділ майна з чоловіком або вступаєте в права спадкування - щоб дізнатися, скільки коштує земельну ділянку, звертайтеся в Dela.ua!

Експертна оцінка ділянки землі в 2020 році виконується на підставі всіх останніх змін законодавства України. Ми враховуємо найостанніші нововведення Уряду України та ФДМУ. Володіючи необхідними дозволами і ліцензіями, проводимо оціночну діяльність щодо землі для будь-яких цілей, які переслідують наші клієнти.

Вам потрібна нормативна або експертна оцінка землі?

Зверніть увагу: нормативна грошова оцінка землі в Україні і експертна оцінка - дві абсолютно різних процедури. Якщо Вам потрібно визначити ціну якісних характеристик грунту, то замовте нормативну оцінку. Якщо ж Вам необхідна реальна ринкова вартість землі на дату оцінки, то Вам знадобиться експертна оцінка ділянки в приватному БТІ.

В яких випадках потрібна експертна оцінка земельної ділянки?

  • продаж, дарування, передача у спадок, цілі оподаткування, звернення до нотаріуса;
  • звернення в банки, суди, страхові компанії, бухгалтерії, робота з інвесторами;
  • оцінка на минулу дату;
  • оцінка ділянок землі при відсутності необхідних документів;
  • передача землі в оренду, сплата земельного податку.

Дізнатися точну вартість послуг з аналізу вашої земельної ділянки можна в процесі спілкування з менеджером Dela.ua. Розрахунок цін в таких послугах завжди носить індивідуальний характер, в середньому оцінка землі в Україні обійдеться від 1000 гривень.

Як визначити ринкову вартість землі?

При оцінці землі прийнято застосовувати порівняльний підхід, тобто орієнтуватися у визначенні вартості земельної ділянки шляхом порівняння з аналогічними об'єктами. Пошук проводиться в інтернеті: вибираються ті ділянки землі, що мають схожі характеристики. Важливий всебічний аналіз ринкової ситуації щодо земельних ділянок, поточних і перспективних прогнозів. Співробітник БТІ Dela.ua ретельно вивчить важливі чинники-характеристики вашої ділянки.

Перша з них - географічне розташування і особливості клімату. Далі - умови інфраструктури, інженерні комунікації і доступність для транспортних засобів. Оцінювач не забуде про цільове призначення ділянки, ландшафтну та рекреаційну цінність місця, прогнозований дохід при можливій зміні підходу в застосуванні даної ділянки. Комплексний аналіз всіх характеристик і даних про земельну ділянку дозволить створити повноцінний незалежний звіт, який буде визнаний будь-якими офіційними органами.

Звертаючись із заявкою в БТІ Dela.ua, слід підготувати для оцінювачів всю детальну інформацію про ваш об'єкт: має значення наявність на ньому будівель, недобудов, інженерних комунікацій. Кожна ділянка має свої індивідуальні особливості, які можуть збільшити або зменшити його остаточну ринкову ціну.

Необхідний пакет документів

Оцінка землі ґрунтується на невеликому, але обов'язковому пакеті документів:

  • Правовстановлюючі документи на об'єкт нерухомості
  • Паспорт замовника - для фізособи. Свідоцтво про реєстрацію - для юрособи.

Подати документи для експертної оцінки вашої земельної ділянки можна в одному з наших 4 офісів по Україні або за допомогою електронної пошти. Умови взаємодії з клієнтом можуть бути дуже гнучкими - Ви можете викликати експерта з оцінки на свою адресу, і він сам забере у Вас необхідні папери для роботи. Можливий і повністю вилучене співпраці - ми в будь-якому випадку забезпечимо високу якість послуги з оцінки та відповідність сучасним правилам.

В якому вигляді ми видаємо звіт із зазначенням ринкової вартості землі?

Такий документ візуально оформлений як звичайна проектна або технічна документація. Мова йде не про одному аркуші паперу, як у випадку зі звичайною довідкою або випискою. У приватному БТІ Dela.ua Ви отримаєте повноцінний офіційний документ, що володіє розрахунковою частиною, сертифікатами та іншими розділами.

Коли необхідна реєстрація звіту в держорганах?

Якщо Ви плануєте продавати земельну ділянку фізичній особі. У будь-якому іншому випадку реєструвати звіт не обов'язково. Якщо Вас цікавить бухгалтерський облік, постановка нерухомості на баланс або продаж для юридичної особи, про реєстрацію піклуватися не потрібно.

Як подати заявку на оцінку в документ-сервіс БТІ Dela.ua?

Приватне БТІ Dela.ua виконує експертну оцінку земельних ділянок в Києві, області і по всій Україні. По всій країні працює чотири наших офісу - в Києві на проспекті Перемоги і вулиці Декабристів, в містах Бровари та Одеса. Також Ви можете замовити оцінку землі з пересилаючи звітного документа поштою. Звертайтеся до нас за телефоном або залишайте онлайн-заявку на експертну оцінку ділянки нижче на сторінці - ми відповімо на запит в самий найближчий час і візьмемося за роботу!

Заявка на консультацію 

after filling the form our specialist
will contact you shortly