Державна реєстрація створення юридичної особи
uk ru
Документ-сервіс важливих справ

Це сучасна установа, яка надає більше 70 видів державних послуг в одній будівлі за абсолютно новими підходами і принципами: швидко і зручно для кожного

+38(096)45-45-995

Державна реєстрація створення юридичної особи

Нова юрособа - як зареєструвати в Єдиному Державному Реєстрі (ЄДР)?

Фіксація створення юрособи в ЄДР - початковий крок, щоб почати законну діяльність вашої компанії. Реалізувати це дозволить звернення до держадміністрації або до офіційного реєструючого органу.

В документ-сервісі dela.ua комфорт, швидкість і зручність оформлення документів - головний пріоритет. У наших інтересах, щоб будь-які реєстраційні процедури проводилися якісно і зручно для кожного клієнта, як це відбувається в Європі .. Для наших клієнтів відкриті чотири офіси по всій країні - в Києві на проспекті Перемоги і вулиці Декабристів, в містах Бровари та Одеса. Також Ви можете замовити послугу з відправлення звітного документа поштою. Звертайтеся до нас за телефоном або залишайте онлайн-заявку нижче на сторінці!

Для оформлення процедури потрібно провести аналіз поданих документів, внести дані про нову юрособу в ЄДР та видати витяг, який такі відомості містить. Весь пакет документів, що вимагається для створення юрособи оформлюється українською мовою. Держреєстратору його можна надіслати поштою, але для цього підпис запитувача необхідно завірити у нотаріуса.

Пакет електронних паперів оформляється з урахуванням всіх положень відповідного закону. Отримання такого документа вважається успішно отриманий держорганами, коли заявник отримав відповідь лист про отримання на свою електронну адресу. Орган, який проводить реєстрацію, в автоматичному режимі сповіщає заявника про факт отримання запиту.

Реєстраційного органу додатково подаються документи, що засвідчують повноваження особи, яка подає документи. Це важливо якщо документи надає інша особа, яка має законні повноваження. Процедура оформляється зазвичай від 1 до 3 днів.

Вимоги щодо установчих документів юрособи

Згідно з нормами національного законодавства, в установчих документах юрособи повинна зазначена наступна інформація про компанію:

  • загальні відомості,
  • мети і предмет господарської діяльності,
  • засновники, учасники і етапи винесення рішень, для яких потрібна більшість голосів.

Якщо діяльність організації ведеться на основі модельного статуту, в установчих документах має бути присутня інформація про розміри часток тих осіб, що беруть участь в створенні юрособи, порядок надання їх вкладів. Також потрібно вказати суму статутного капіталу.

Організаційно-правові форми ведення діяльності юрособи

Існує кілька форм, в яких юрособа може вести господарську діяльність, це:

  • унітарна,
  • виробничий кооператив,
  • закрите або відкрите акціонерне товариство (ЗАТ, ВАТ)
  • cуспільство, що несе обмежений об'єкт відповідальності (ТОВ).

Вибір однієї з них обґрунтовується специфікою конкретної створюваної компанії. Найбільш поширеною є форма ТОВ, оскільки має на увазі оптимальні умови для різних видів підприємництва. Таке підприємство легко відкрити, а його формат дозволяє здійснювати всебічний управлінський контроль.

Реєстрація в податковій службі та соціальних фондах

В день проведення процедури реєстрації щодо юрособи заяви передаються в органи статистики, доходів і зборів, фонд соцстрахування і представництво Пенсійного фонду. Копія заяви по обраній компанією формі ведення оподаткування - спрощена система або платник податку на додану вартість - надходить до органу доходів і зборів разом з даними про реєстрацію юрособи. Установчі документи з приміткою держоргану про внесення компанії до ЄДР разом з випискою із загальної системи ЄДР, поштою слід надіслати на адресу засновника або особи, яка уповноважена ним. Про постановку на облік юридичної особи і їх підрозділів як платників податків також свідчить виписка.

Для старту діяльності юридичній особі знадобиться відкрити рахунок в банку. Виробництво печатки не є обов'язковим і не вимагає отримання додаткових дозвільних документів.

Документ-сервіс dela є офіційною компанією, що здійснює юридичний супровід бізнесу. Ми маємо широкий штат співробітників і гарантуємо відповідність послуг професійним стандартам.

Звертайтеся в dela, щоб отримати кваліфіковану допомогу з будь-яких питань в оформленні офіційних документів. Щоб замовити послугу, зателефонуйте по одному із зазначених телефонів в контактах або залиште заявку на консультацію онлайн, і наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.

Заявка на консультацію 

after filling the form our specialist
will contact you shortly