Реєстрація будівлі, самочинно збудованої до 5.08.1992
uk ru
Документ-сервіс важливих справ

Це сучасна установа, яка надає більше 70 видів державних послуг в одній будівлі за абсолютно новими підходами і принципами: швидко і зручно для кожного

+38(096)45-45-995

Реєстрація будівлі, самочинно збудованої до 5.08.1992

Державна реєстрація права власності на індивідуальні споруди, із закінченим будівництвом до 5 серпня 1992

В українському законодавстві є спеціальна норма, згідно з якою для оформлення будинку, ділянки або інших об'єктів, самовільно зведених до 05.08.1992, не потрібно проводити технічну інвентаризацію. Дана норма стосується виключно до об'єктів, розташованих на територіях сільських рад.

Для того щоб споруда до 05.08.1992 була зареєстрованою, господареві потрібно надати до відповідних органів довідку або виписку з органу сільської ради. Цей документ буде потрібно тільки в тому випадку, якщо у власника, на момент здійснення реєстрації, немає в наявності техпаспорта на об'єкт. У випадках, якщо даний орган виконавчої влади, що не був створений сільським головою, рекомендується безпосереднє звернення до чинного архівної установи.

Що необхідно знати про реєстрацію самовільних будівель до 05.08.1992

Офіційною папером, яка підтверджує наявність речових прав, на певну споруду, може є безпосереднє рішення, діючими органами сільської ради, згідно з яким відбулася передача прав на об'єкт щодо певного власника. В даному випадку мова йде не тільки про садиби, дачних будинках і садових спорудах, зведених до 05 серпня 1992, але і на всі інші невеликі прибудови, які стосуються об'єкту. У декларацію, подаються до відповідного державного органу реєстрації, буде потрібно прикріпити додаткові виписки їх архіву або сільської ради.

У Вас немає необхідності оббивати пороги державних органів стояти в довгих чергах, витрачати дорогоцінний час і свої нерви, зверніться до кваліфікованих співробітників в документ-сервіс dela для того, щоб оформити реєструють паперу на житло, а також інші документи, більш ніж 70 послуг по 5 -ти основними напрямками централізовано в офісах нашої компанії Терміни та вартість Державної реєстрації права власності на індивідуальні споруди, завершені будівництвом до 5 серпня 1992


|5 днів - 160 грн.*|2 дні - 1600 грн.*|1 день - 3200 грн.*|2 години - 8000 грн.*

* Зазначена вартість не включає в себе комісію банку, плату за обслуговування при наданні послуг з оформлення нерухомості, яка становить 500 грн.

Необхідні документи:

  • Паспорт громадянина України + копія
  • Ідентифікаційний код платника податків + копія
  • Якщо права були придбані, то потрібно надати договір, що підтверджує факт законного придбання
  • Технічний паспорт на об'єкт нерухомого майна


Скористатися послугами документ-сервісу dela.ua дуже просто, зателефонуйте по одному із зазначених телефонів в контактах або просто оформіть заявку на консультацію нижче і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом. Або можете просто прийти в офіс: для наших клієнтів відкриті чотири офіси по всій країні - в Києві на проспекті Перемоги і вулиці Декабристів, в містах Бровари та Одеса. Також Ви можете замовити послугу з пересилаючи звітного документа поштою. Звертайтеся до нас за телефоном або залишайте онлайн-заявку нижче на сторінці - ми працюємо з усіма випадками. Ніяких обмежень або відмов!

Заявка на консультацію 

after filling the form our specialist
will contact you shortly