Реєстрація будівлі, самочинно збудованої до 5.08.1992
uk ru
Документ-сервіс важливих справ

Це сучасна установа, яка надає більше 70 видів державних послуг в одній будівлі за абсолютно новими підходами і принципами: швидко і зручно для кожного

+38(096)45-45-995

Реєстрація будівлі, самочинно збудованої до 5.08.1992

Державна реєстрація права власності на індивідуальні споруди, із закінченим будівництвом до 5 серпня 1992

Відповідно до прийнятого законопроекту, державна реєстрація будинку, садової ділянки або ж інші самочинно збудовані до 5.08.1992 об'єкти, не вимагають проведення певної технічної інвентаризації. Ця постанова стосується виключно нерухомості, яка знаходиться на територіях в підпорядкуванні сільських рад. Для того щоб споруда до 05.08.1992 була зареєстрованою, господареві потрібно надати до відповідних органів довідку або виписку з органу сільської ради. Цей документ буде потрібно тільки в тому випадку, якщо у власника, на момент здійснення реєстрації, немає в наявності технічного паспорта на нерухомість. У випадках, якщо даний орган виконавчої влади, що не був створений сільським головою, рекомендується безпосереднє звернення до чинної архівної установи.

Що необхідно знати про реєстрацію самовільних будівель до 05.08.1992

Документом, який підтверджує наявність речових прав на певну споруду може бути безпосереднє рішення діючими органами сільської ради, про подальшу передачу права власності на нерухомість, визначеному власникові.

Дана угода поширюється не тільки на садиби, дачні будинки та садові споруди, які були побудовані до 05.08.1992 року, але і на всі наступні дрібні прибудови, включаючи сараї і літню кухню. Декларацію подають до відповідного державного органу реєстрації, крім того, буде потрібно прикріпити додаткові виписки з архіву або сільської ради.

У Вас немає необхідності оббивати пороги державних органів стояти в довгих чергах, витрачати дорогоцінний час і свої нерви. Зверніться до кваліфікованих співробітників в документ-сервіс Dela UA для того, щоб оформити Державну реєстрацію права власності на індивідуальні споруди, завершені будівництвом 5 серпня 1992 року , а також інші документи, більш ніж 70 послуг по 5-ма основними напрямками централізовано в офісах нашої компанії Терміни та вартість Державної реєстрації права власності на індивідуальні споруди, завершені будівництвом до 5 серпня 1992


|5 днів - 160 грн.*|2 дні - 1600 грн.*|1 день - 3200 грн.*|2 години - 8000 грн.*

* Зазначена вартість не включає в себе комісію банку, плату за обслуговування при наданні послуг з державної реєстрації нерухомості, яка становить 500 грн.

Необхідні документи для Державної реєстрації права власності на індивідуальні споруди, завершені будівництвом до 5 серпня 1992 року:

  • •Паспорт громадянина України + копія
  • Ідентифікаційний код платника податків + копія
  • У разі придбання майнових прав на об'єкт нерухомості, документ що підтверджує придбання у власність закріпленого за особою об'єкта будівництва, є договір купівлі-продажу майнових прав
  • У разі набуття особою безпроцентних облігацій, за якими базовим товаром є одиниця нерухомості, документами, що підтверджують придбання у власність, є договір купівлі-продажу облігацій та документ, згідно з яким виповнилося закріплення
  • У разі участі особи в фонді фінансування будівництва, документом, що підтверджує набуття у власність закріпленого за особою об'єкта будівництва, є видана керівником такого фонду довідка про право довірителя на набуття у власність об'єкта інвестування
  • Документ, що підтверджує набуття у власність особою закріпленого за особою об'єкта інвестування, передбачений законодавством (інвестиційний договір, договір про пайову участь, договір купівлі-продажу майнових прав і т.п.)
  • Технічний паспорт на об'єкт нерухомого майна
  • Документ, що підтверджує набуття у власність закріпленого за особою об'єкта інвестування (інвестиційний договір, про пайову участь, купівлі-продажу майнових прав, довідка з кооперативу про членство і сплату внеску в повному обсязі)


Скористатися послугою Державної реєстрації права власності на індивідуальні споруди, завершені будівництвом до 5 серпня 1992 року дуже просто, зателефонуйте по одному із зазначених телефонів в контактах або просто оформите заявку на консультацію нижче і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Заявка на консультацію 

after filling the form our specialist
will contact you shortly