Відновлення технічного паспорта на обєкт нерухомості
uk ru
Документ-сервіс важливих справ

Це сучасна установа, яка надає більше 70 видів державних послуг в одній будівлі за абсолютно новими підходами і принципами: швидко і зручно для кожного

+38(096)45-45-995

Відновлення технічного паспорта на обєкт нерухомості

Як відновити технічний паспорт на квартиру, будинок, гараж

Щоб відновити технічний паспорт на квартиру, будинок, гараж або будь-який інший об'єкт нерухомості потрібно звернутися до організації, що надає послуги бюро технічної інвентаризації. Це можуть бути не лише державні, а й приватні компанії, як документ-сервіс Dela.ua. З 2013 року законодавство України передбачає таку можливість.

Відновлення необхідне, якщо документ загублено, зіпсовано або викрадено. У такому випадку у БТІ вам видадуть дублікат із держархіву, де зберігаються усі нотаріально завірені документи. Що потрібно щоб його отримати? Лише подати відповідну заяву. Зробити це має власник майна або уповноважена особа. До заяви, швидше за все, треба буде докласти також копії втраченого технічного паспорта або інші документи на право власності. Точний перелік ви зможете отримати, звернувшись за новим техпаспортом до офіційної юридичної компанії Dela.ua.

Що таке технічний паспорт на нерухомість

Технічний паспорт являє собою документ з вичерпними відомостями про об'єкт нерухомості. Він включає інформацію про місцезнаходження і будматеріали, дату здачі споруди у експлуатацію, інженерні комунікації та поверховість.

Оформляється техпаспорт у затвердженій законом формі на певному бланку. Підставою для його складання виступає проведення робіт з огляду і вимірів параметрів приміщення профільними фахівцями. Термін придатності не обмежений. Однак у деяких ситуаціях може знадобитися актуалізація даних документа.

Для чого необхідна технічна інвентаризація

Технічної інвентаризацією називають згадані вище роботи фахівців БТІ, що передують видачі техпаспорта. Процедуру потрібно проводити при:

 • отриманні документів на житлове або нежитлове приміщення у новобудові,
 • переуступці прав,
 • оформленні спадщини,
 • держреєстрації прав власності на нерухомість,
 • отриманні приміщення або будівлі після реконструкції або перепланування.

Об'єктом інвентаризації можуть бути житлові будинки, нежитлові приміщення і будівлі (гараж, льох, котельня, сарай), об'єкти громадського призначення та для цілей виробництва, господарські споруди (колодязь, паркан, хвіртка).

Коли потрібен технічний паспорт на нерухомість

Технічний паспорт на нерухоме майно необхідний при наступних юридичних процедурах:

 • купівлі-продажу,
 • оформленні спадщини,
 • приватизації,
 • реєстрації змін при реконструкції,
 • розподілі майна,
 • оформленні права власності на нерухомість новобудови,
 • отриманні виписки у держреєстрі власності.

Процедуру технічної інвентаризації потрібно проводити для всіх об'єктів нерухомості без винятку для отримання паспорта або внесення у дані документа змін.

Як отримати технічний паспорт у БТІ

Новий технічний паспорт вам допоможуть отримати фахівці офіційної юридичної компанії Dela.ua. У нашому документ-сервісі відновлять техпаспорт будь-якого виду – на земельну ділянку, кімнату, приватний будинок, квартиру, гараж або іншу нерухомість.

Після подачі заяви і супутніх документів для проведення процедури інженер-технік під'їде на ваш об'єкт, виконає усі необхідні виміри і проведе детальний огляд. Потім ми у найкоротший термін виготовимо документ і передамо його вам зручним для вас способом. Детальніше про отримання нового технічного паспорта вам розповість наш менеджер після замовлення послуги.

Замовити послугу відновлення технічного паспорта на землю, квартиру, будинок або гараж легко. Просто зателефонуйте за одним із зазначених телефонів у контактах або залишіть заявку на консультацію онлайн, і менеджер Dela.ua зв'яжеться з вами найближчим часом.

Заявка на консультацію 

after filling the form our specialist
will contact you shortly