Зміна цільового призначення землі
uk ru
Документ-сервіс важливих справ

Це сучасна установа, яка надає більше 70 видів державних послуг в одній будівлі за абсолютно новими підходами і принципами: швидко і зручно для кожного

+38(096)45-45-995

Зміна цільового призначення землі

Виготовлення проектів землеустрою щодо зміни цільового призначення землі

Процедуру зміни цільового призначення земельної ділянки в Україні необхідно проводити з урахуванням законодавчої бази і ряду процедур. Оскільки це важливий і трудомісткий процес, то розробкою повинні займатися досвідчені фахівці. Для надання швидких, адміністративних послуг був створений спеціальний сервіс dela, що дозволяє в найкоротші терміни вирішувати складні завдання з офіційними документами. Ступінь важливості такого бюро дуже велика як для фізичних осіб, так і для юридичних осіб: банків, нотаріусів, ріелторів, страхових компаній та ін.

Як змінити цільове призначення землі?

За нашими спостереженнями, проект відведення не складається: якщо межі і призначення ділянки залишаються без змін; при купівлі, обміні; земля купувалася на аукціоні. Для затвердження проекту щодо відведення ділянки у власність необхідно пройти чимало кабінетів, зібрати різні довідки і витратити багато сил. На створення проекту відведення накладаються загальні положення при: видачі паю, оренді, приватизації, викуп, відчуження, або вилучення.

Проект землеустрою виготовляється з таких підстав:

 • За рішенням органів державної влади або місцевого самоврядування;
 • За заявою власника землі;
 • За рішенням суду.

Замовлену заявку повиннавиконувати юридична або приватна особа, яка має відповідні сертифікати на проведення вищевказаних робіт. Топографічні, геодезичні роботи може виконувати тільки фахівець з відповідною базою знань, обладнанням та кваліфікаційними сертифікатами.

Як змінити цільове призначення землі в Україні?

Якщо Ви вирішили впоратися з процедурою самостійно, то потрібно пройти складний шлях. Співпрацюючи з компетентною організацією, буде легше подолати перешкоди, підготувати пакет документів.

Процедура зміни цільового призначення проходить за наступною схемою:

Оформлення у нотаріуса заяви, в якій вказані наміри власника щодо ділянки. У заяві будуть вказані адреса земельної ділянки, кадастровий номер, площу, дані власника та площа земельної ділянки, цільове призначення якої власник має бажання змінити.

Підготувати копію паспорта, ідентифікаційного коду, нотаріально завірену копію документів на земельну ділянку, фрагмент картографічних матеріалів, на яких позначена ділянка (для цього підійде генеральний план тієї місцевості, де вона розташована).

Розробка проекту не під силу для самостійного виконання, потрібна кваліфікована допомога. Сертифіковані інженери проведуть виміри ділянки і перенесуть дані в паперову форму. На підставі матеріалів геодезії, копії документів на землю, власника ділянки, буде виготовлений проект землеустрою щодо зміни цільового призначення землі.

Узгодити готовий проект з відділом земельних ресурсів, з відділами архітектури, при необхідності з відділами екології та інших служб. Ці процедури вимагають чіткості в оформленні на кожному етапі. Тут також краще довірити узгодження документації в службах і організаціях досвідченим фахівцям компанії. Ми маємо знання і досвід в даній сфері, тим самим економимо Ваш час.

Після проходження етапу узгодження Ви отримаєте готовий проект, який потім необхідно надати в держоргани. Після розгляду цього документа, держорган повинен винести рішення, тобто, передати ділянку зі зміненим цільовим призначенням у власність. Наступний етап - реєстрація права власності в держреєстрі речових прав. Після чого збирається пакет документів, який складається з: квитанції про оплату послуг, оригіналу рішення держоргану, затвердженого проекту, виписки з державного земельного кадастру, паспорта, ІПН, довіреності. Через два тижні видається виписка з реєстру майнових прав

Як показує досвід нашої компанії, тривалість всіх етапів може займати величезний відрізок часу, якщо діяти без сторонньої допомоги. Бюрократичне ставлення службовців як і раніше гальмує процес. Звертаючись в документ-сервіс dela, поставлені цілі будуть досягнуті в максимально стислі терміни, завдяки оперативності юристів, інженерів та інших фахівців.

Послуги компанії документ-сервіс dela

Простої в чергах і походи по кабінетах бувають недоречні для термінових справ. Отримані цінні знання компанії і величезний досвід дозволяють проводити безліч різних робіт. Надаються послуги за п'ятьма основними напрямками:

 • Землевпорядні роботи
 • Архітектура, Містобудування
 • Послуги Бюро технічної інвентаризації (БТІ)
 • Експертна оцінка
 • Державна реєстрація майнових прав та їх обтяжень

Кваліфіковані співробітники нашої компанії оформлять зміна цільового призначення земельної ділянки якісно, ​​в задані терміни. Довірившись професіоналам, Ви повністю позбавите себе дискомфорту оформлення документів, ми позбавимо Вас від усіх труднощів процесу оформлення документів різної складності.

Терміни та вартість послуг зі зміни цільового призначення землі:| 5 днів - 3000 грн.| 1 день - 5000 грн.

Необхідні документи:

 • Нотаріально оформлена заява про наміри змінити цільове призначення
 • Нотаріально завірені копії документів, що підтверджують право власності на нерухомість (будинок, дача, гараж)
 • Копія паспорта
 • Копія ідентифікаційного коду

Звертайтеся в документ-сервіс dela і ми позбавимо вас від рутини оформлення документів!

Заявка на консультацію 

after filling the form our specialist
will contact you shortly