Зміна цільового призначення землі
uk ru
Документ-сервіс важливих справ

Це сучасна установа, яка надає більше 70 видів державних послуг в одній будівлі за абсолютно новими підходами і принципами: швидко і зручно для кожного

+38(096)45-45-995

Зміна цільового призначення землі

Виготовлення проектів землеустрою щодо зміни цільового призначення

Виконувати зміну цільового призначення земельної ділянки в Україні необхідно з урахуванням законодавчої бази і ряду процедур. Оскільки це важливий і трудомісткий процес, то розробкою повинні займатися досвідчені фахівці. Для надання швидких, адміністративних послуг був створений спеціальний сервіс Dela UA, що дозволяє в найкоротші терміни вирішувати складні завдання. Ступінь важливості такого бюро дуже велика як для фізичних осіб, так і для юридичних: банків, нотаріусів, ріелторів, страхових компаній та ін.Основні документації для зміна цільового призначення земліУ деяких випадках проект відведення не складається: якщо рубежі і призначення ділянки залишаються без поправок; при купівлі, обміні; земля купувалася на аукціоні. Для затвердження проекту щодо відведення ділянки у власність необхідно пройти чимало кабінетів, зібрати різні довідки і витратити багато сил. На створення проекту відведення накладаються загальні положення при: видачі паю, оренді, приватизації, викуп, відчуження, або вилучення.

Головною підставою для виготовлення проекту землеустрою є:

 • Рішення місцевого органу самоврядування або державної влади, в залежності від того, в компетенції якого органу перебувати управління земельною ділянкою.
 • Нотаріальне заяву власника земельної ділянки, про наміри змінити цільове призначення.
 • У деяких випадках рішення суду.


Замовлену заявку повинно виконувати юридична або приватна особа, яка має відповідні сертифікати на проведення вищевказаних робіт. Топографічні, геодезичні роботи може виконувати тільки фахівець з відповідним сертифікатом.Етапи для зміни цільового призначення земліДля того, щоб змінити цільове призначення земельної ділянки потрібно пройти складний шлях. Співпрацюючи з компетентною організацією, буде легше подолати перешкоди, підготувати пакет документів.

Порядок зміни цільового призначення земельної ділянки проходить за наступною схемою: • Оформлення у нотаріуса заяви, в якому вказані наміри власника поміняти цільове призначення земельної ділянки. У заяві будуть вказані адреса земельної ділянки, кадастровий номер, площу, дані власника земельної ділянки та інші характеристики землі, цільове призначення якої власник має бажання поміняти.
 • Підготувати копію паспорта, ідентифікаційного коду, нотаріально завірену копію правовстановлюючих документів на земельну ділянку, фрагмент картографічних матеріалів, на яких позначена ділянка (фрагмент генерального плану населеного пункту, фрагмент детального плану території, фрагмент генерального плану садового кооперативу, і т.д.)
 • Розробка проекту не під силу самостійного виконання, потрібна кваліфікована допомога. Сертифіковані інженери проведуть виміри ділянки і перенесуть дані в паперову форму. На підставі матеріалів геодезії, копії документів на землю, власника ділянки, буде виготовлений проект землеустрою щодо зміни цільового призначення землі.
 • Узгодити готовий проект з відділом земельних ресурсів, з відділами архітектури, при необхідності з відділами екології та інших служб. Ці процедури вимагають чіткості в оформленні на кожному етапі. Тут також краще довірити узгодження документації в службах і організаціях досвідченим фахівцям компанії. Ми маємо знання і досвід в даній сфері, тим самим економимо Ваш час.
 • Після проходження етапу узгодження Ви отримаєте готовий проект, який потрібно буде подати до органу місцевого самоврядування або державної влади. З моменту подачі заяви та узгодженого проекту, держструктура видасть рішення (або розпорядження) по затвердженню вищевказаного проекту та передачі ділянки з новим цільовим призначенням у власність.
 • Повноправним господарем Ви станете після реєстрації права власності в державному реєстрі майнових прав та обтяжень на них. Після чого збирається пакет документів, який складається з: квитанції про оплату послуг, оригіналу рішення місцевого органу самоврядування або державної влади, затвердженого проекту, виписки з державного земельного кадастру, паспорта, ІПН, довіреності (якщо діє довірена особа). Через два тижні видається виписка з реєстру майнових прав.
 • Як показує досвід нашої компанії, тривалість всіх етапів може займати величезний відрізок часу, якщо діяти без сторонньої допомоги. Бюрократичне ставлення службовців як і раніше гальмує процес. Звертаючись в документ-сервіс Dela UA, поставлені цілі будуть досягнуті в максимально стислі терміни, завдяки оперативності юристів, інженерів та інших фахівців.


Послуги компанії документ-сервіс Dela uaПростої в чергах і походи по кабінетах бувають недоречні для термінових справ. Отримані цінні знання компанії і величезний досвід дозволяють проводити безліч різних робіт. Надаються послуги за п'ятьма основними напрямками:

 • Землевпорядні роботи
 • Архітектура, Містобудування
 • Послуги Бюро технічної інвентаризації(БТІ)
 • Експертна оцінка
 • Державна реєстрація майнових прав та їх обтяжень


Кваліфіковані співробітники нашої компанії оформлять зміна цільового призначення земельної ділянки якісно, ​​в задані терміни. Довірившись професіоналам, Ви повністю позбавите себе дискомфорту оформлення документів, ми позбавимо Вас від усіх труднощів процесу оформлення документів різної складності.

Терміни і вартість виготовлення проектів землеустрою щодо зміни цільового призначення:| 5 днів - 3000 грн.| 1 день - 5000 грн.

Необхідні документи для зміни цільового призначення землі:

 • Нотаріально оформлена заява про наміри змінити цільове призначення
 • Нотаріально завірені копії документів, що підтверджують право власності на нерухомість (будинок, дача, гараж)
 • Копія паспорта
 • Копія ідентифікаційного коду


Звертайтеся в документ-сервіс Dela UA і ми позбавимо вас від рутини оформлення документів!

Будемо раді співпраці.

Скористатися послугою зміни цільового призначення землі дуже просто: зателефонуйте по одному з вказаних телефонів в контактах або просто оформите заявку на консультацію нижче і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом

Заявка на консультацію 

after filling the form our specialist
will contact you shortly