Інформаційна довідка щодо розбіжностей площ
uk ru
Документ-сервіс важливих справ

Це сучасна установа, яка надає більше 70 видів державних послуг в одній будівлі за абсолютно новими підходами і принципами: швидко і зручно для кожного

+38(096)45-45-995

Інформаційна довідка щодо розбіжностей площ

Хто видає інформаційну довідку про розбіжність площ

Інформаційну довідку про розбіжність площ можна отримати в бюро технічної інвентаризації. Послуги БТІ з 2013 року, згідно з чинним законодавством України, можуть надавати не тільки державні організації, а й приватні акредитовані компанії, як документ-сервіс Dela.ua.
Усі БТІ ведуть облік даних про технічний стан об'єктів нерухомості та роблять експертні висновки про їх інвентарну вартість. Перед видачею інформаційних довідок приміщення або будівля обов'язково оглядається технічними інженерами. У бюро технічної інвентаризації можна отримати документи як на об'єкти житлового, так і нежитлового фонду.

Навіщо потрібна довідка про розбіжність площ

Бувають випадки, коли у різних офіційних документах на квартиру, будинок, гараж або інше нерухоме майно, дані про об'єкт розходяться. Технічна помилка особи, уповноваженої фіксувати ці відомості, може бути причиною. Або ж те, що після отримання засвідчувальних документів на приміщення, ви провели його реконструкцію і не узаконили змінений стан об'єкта.

Потреба в інформаційній довідці про розбіжність площ також може виникнути при здачі будинку в експлуатацію. Документ необхідний, якщо фактично отримані житлові площі не збігаються із зазначеними у договорі пайового будівництва. БТІ допоможе визначити суму грошей, яку необхідно доплатити забудовнику або повернути інвесторам.

Довідка з БТІ має головне призначення – документально підтвердити факт невідповідності площ і пояснити, що стало його причиною.

Як отримати довідку про розбіжність площ

Власник нерухомості має подати заявку до організації, яка надає послуги БТІ. Після її отримання буде встановлена точна дата – коли технік виконає огляд об'єкта. Спеціаліст зніме параметри усіх приміщень і звірить їх з наявним планом і даними.

Якщо розбіжність площ встановлять, технічний паспорт вашої квартири, будинку або іншої будівлі замінять на новий. Застарілий документ при цьому залишається у власника, але до нього вносять певні примітки. Усі подробиці про необхідні юридичні процедури та супутні тонкощі ви зможете дізнатися під час звернення до документ-сервісу Dela.ua.

Що таке інформаційна довідка БТІ

Інформаційна довідка БТІ – це відомості про виконання держреєстрації права власності, видані у паперовій формі. Ці документи відрізняються своїм призначенням. Довідка з бюро технічної інвентаризації може знадобитися не тільки при розбіжності інформації про площі одного об'єкта нерухомості, а й при таких юридичних операціях:

 • купівлі-продажу,
 • оформленні спадщини,
 • обміні нерухомості,
 • отриманні іпотечного кредиту,
 • здачі у заставу,
 • переуступці прав,
 • оформленні перепланування,
 • відновлення втрачених документів на майно.

Інформаційна довідка необхідна держреєстратору або нотаріусу, щоб підтвердити права власності особи на об'єкт нерухомості. Складаючи заяву у БТІ про отримання документа, обов'язково потрібно вказати, навіщо він потрібен. Видати довідку можуть тільки власнику відповідного майна або уповноваженій особі.

Як проводять технічну інвентаризацію

Технічна інвентаризація – це комплекс робіт, які виконуються представниками профільних організацій, що мають дозвільні документи на їх проведення та спеціальне обладнання. Комплекс включає виміри на об'єкті нерухомості, необхідні щоб встановити достовірне поточний технічний стан.

На підставі отриманих даних складається докладний звіт і актуальний технічний паспорт. Усі документи мають відповідати формату, встановленому законом. До них відносяться і цільові довідки, видатні за певним запитом власника.

Для проведення технічної інвентаризації між замовником і профільної організацією укладається договір. У ньому вказуються точний термін виконання робіт, розмір і порядок оплати.

Вартість отримання інформаційної довідки про розбіжності площ
|1 день - 2000 грн.


Необхідні документи для довідки про розбіжності площ

 • Документ підтверджує право власності (свідоцтво, купівля-продаж, дарування, спадщина, виписка)
 • Технічний паспорт
 • Фізична особа - паспорт та ідентифікаційний код
 • Юридична особа-виписка про реєстрацію

Послуги БТІ можуть надавати тільки ті організації, у складі яких працюють фахівці з окремих вузькопрофільних видів послуг, пов'язаних зі створенням архітектурних об'єктів. Вони повинні мати профатестацію і кваліфікаційний сертифікат, що підтверджує експертність. До штату офіційної юридичної компанії – документа-сервісу Dela.ua – входять такі фахівці. Звертайтеся до нас з будь-яких питань, пов'язаних з отриманням інформаційної довідки про розбіжність площ. Ми надамо послугу якісно та у найкоротший термін.

Щоб замовити послугу, зателефонуйте за одним із зазначених телефонів у контактах або залишіть заявку на консультацію онлайн, і наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.

Заявка на консультацію 

after filling the form our specialist
will contact you shortly