Реєстрація права власності на квартиру в новобудові
uk ru
Документ-сервіс важливих справ

Це сучасна установа, яка надає більше 70 видів державних послуг в одній будівлі за абсолютно новими підходами і принципами: швидко і зручно для кожного

+38(096)45-45-995

Реєстрація права власності на квартиру в новобудові

Державна реєстрація прав на новий об'єкт нерухомого майна

Порядок, відповідно до якого проводиться реєстрація права власності на квартиру в новобудові передбачає цілий ряд послідовних дій, виконання яких не підлягає ніяким змінам і є обов'язковим.

Для того щоб розібратися який перелік документів для реєстрації права власності на квартиру в новобудові потрібно подавати фізичній особі, необхідно розуміти, що подачею основного пакету документів повинен займатися безпосередньо забудовник. Для громадян передбачаються окремі вимоги, які вважаються мінімальними і створені для зручності реєстрації нерухомості в Києві і областях України.

Порядок проведення державної реєстрації прав на новий об'єкт нерухомого майна

Необхідні документи для реєстрація права власності на квартиру в новобудові, що подаються безпосередньо забудовником:

 • документація, що є свідоцтвом про перехід прав, на передбачувану земельну ділянку;
 • документація, що підтверджує прийняття в експлуатацію певного об'єкта, на якому закінчено будівництво;
 • документація, що підтверджує присвоєння поштової адреси; виникне потреба у зазначенні всіх учасників, які залучалися до інвестування, повний перелік осіб.


Для того щоб зареєструвати власне житло в новобудові, рекомендується звертатися безпосередньо до професіоналів, які спеціалізуються в даному питанні і надають кваліфікований спектр послуг в найкоротші терміни.

Після подачі повного пакету документів замовником, всі їх дані вносяться в базу даних, включаючи електронні копії. Надалі, дана інформація, служить приводом для реєстрації прав власності, на окремий об'єкт в цілому і на квартири.

Коли вищевказана документація заповнюється і подається уповноваженою особою, необхідно надання документа, який в повній мірі підтверджує його певні повноваження. У разі недотримання цієї обов'язкової умови, слідує негайна відмова.

Існуючі ризики при оформленні квартири в новобудовіВ даному питанні існують деякі «підводні камені», з якими рекомендується ознайомитися в першу чергу. Згідно зі встановленими, на законодавчому рівні, нормам, покупка майна не надає потенційному покупцеві абсолютно ніяких прав власності, на певне майно або нерухомість. Для повного володіння майном, потрібно добудувати вказаний в документах будинок, здати його в експлуатацію і зареєструвати цей процес, відповідно до встановлених, в почерговому порядку, законодавчим нормам.

ому рекомендується вкрай обережно ставитися до вибору житла в новобудовах і довіряти виключно перевіреним, на довгому досвіді роботи, забудовникам. Для запобігання існуючих ризиків, потрібно звернутися до фахівців, які добре розбираються в даному питанні і можуть провести детальну консультацію щодо вибору, а також нададуть слушну пораду.

Терміни і вартість державної реєстрація прав на новий об'єкт нерухомого майна

|5 днів - 160 грн.*|2 дня - 1600 грн.*|1 день - 3200 грн.*|2 часа - 8000 грн.*

* Зазначена вартість не включає в себе комісію банку, плату за обслуговування при наданні послуг з державної реєстрації нерухомості, яка становить 500 грн.Необхідні документи для реєстрації права власності на квартиру в новобудові:

 • Паспорт громадянина України + копія
 • Ідентифікаційний код платника податків + копія
 • У разі придбання майнових прав на об'єкт нерухомості, документ, що підтверджує придбання у власність закріпленого за особою об'єкта будівництва, є договір купівлі-продажу майнових прав
 • У разі набуття особою безпроцентних облігацій, за якими базовим товаром є одиниця нерухомості, документами, що підтверджують придбання у власність, є договір купівлі-продажу облігацій та документ, згідно з яким виповнилося закріплення
 • У разі участі особи в фонді фінансування будівництва документом, що підтверджує набуття у власність закріпленого за особою об'єкта будівництва, є видана керівником такого фонду довідка про право довірителя на набуття у власність об'єкта інвестування
 • ДДокумент, що підтверджує набуття у власність особою закріпленого за особою об'єкта інвестування, передбачений законодавством (інвестиційний договір, договір про пайову участь, договір купівлі-продажу майнових прав і т.п.)
 • Технічний паспорт на об'єкт нерухомого майна
 • Документ, що підтверджує набуття у власність особою закріпленого за особою об'єкта інвестування (інвестиційний договір, про пайову участь, купівлі-продажу майнових прав, довідка з кооперативу про членство і сплату внеску в повному обсязі)


Скористатися послугою реєстрації права власності на квартиру в новобудові дуже просто, зателефонуйте по одному із зазначених телефонів в контактах або просто оформіть заявку на консультацію нижче і наш менеджер зателефонує Вам найближчим часом.

Заявка на консультацію 

after filling the form our specialist
will contact you shortly