Реєстрація права власності на квартиру в новобудові
uk ru
Документ-сервіс важливих справ

Це сучасна установа, яка надає більше 70 видів державних послуг в одній будівлі за абсолютно новими підходами і принципами: швидко і зручно для кожного

+38(096)45-45-995

Реєстрація права власності на квартиру в новобудові

Державна реєстрація прав на новий об'єкт нерухомого майна

Існує офіційна процедура закріплення прав на новий будинок або квартиру, яка детально описана в українському законодавстві і повинна бути чітко оформлена. Для проходження такої процедури реєстрації слід звернутися до реєстратора, який має повноваження з реєстрації речових прав. Документ-сервіс dela - той орган, в якому Ви зможете отримати необхідні послуги, але без довгих черг і виснажливих очікувань потрібного документа.

Для проходження процедури реєстрації необхідно підготувати визначений список документів. Основний пакет документів - первинного характеру - зазвичай займається представник забудовника. Але і для цивільних осіб є деякі вимоги, які дозволять підтвердити їх права на житлову власність в Києві або інших містах України.

Звертайтеся в документ-сервіс dela - ми реєструємо тисячі речових прав щорічно, дотримуємося законодавства і пропонуємо високий комфорт обслуговування, до якого в нашій країні люди поки ще не звикли. У нас працює чотири офіси по всій країні - в Києві на проспекті Перемоги і вулиці Декабристів, а також в містах Одеса та Бровари. Подати документи для процедури реєстрації можна віддалено, пересилаючи необхідні документи по Новій Пошті. Звертайтеся до нас за телефоном або залишайте онлайн-заявку нижче на сторінці!

Порядок проведення процедури реєстрації

Необхідні документи для реєстрація права власності на квартиру в новобудові, що подаються безпосередньо забудовником:

  • документація, що служить свідченням про перехід прав, на визначену земельну ділянку;
  • документація, що підтверджує прийняття в експлуатацію певного об'єкта, на якому закінчено будівництво;
  • документація, що підтверджує присвоєння поштової адреси; виникне потреба у зазначенні всіх учасників, які залучалися до інвестування, повний перелік осіб.

Для того щоб зареєструвати власне житло в новобудові, рекомендується звертатися безпосередньо до професіоналів, які спеціалізуються в даному питанні і надають кваліфікований спектр послуг, в найкоротші терміни.

Після подачі повного пакету документів замовником, всі їх персональні дані вносяться в базу даних, включаючи електронні копії. Надалі, ці дані дозволять без складнощів оформити права власності на весь будинок або окрему квартиру.

Коли вищевказана документація заповнюється і подається уповноваженою особою, необхідно надання документа, який зможе підтвердити можливість отримання особою виписки з реєстру нерухомості. У разі невиконання цієї обов'язкової умови, буде відмова у реєстрації.

Які ризики виникають при оформленні прав?

В даному питанні існують деякі «підводні камені», з якими рекомендується ознайомитися в першу чергу. Згідно зі встановленими, на законодавчому рівні, нормам, покупка майна не надає потенційному покупцеві абсолютно ніяких законних прав на певне майно або нерухомість. Для повного володіння майном, потрібно добудувати вказаний в документах будинок, ввести в експлуатацію і закріпити в рамках процедури реєстрації, відповідно до встановлених, в почерговому порядку, законодавчим нормам.

Тому рекомендується вкрай обережно ставитися до вибору житла в новобудовах і довіряти виключно перевіреним, на довгому досвіді роботи, забудовникам. Для запобігання існуючих ризиків, потрібно звернення до фахівців, які прекрасно розбираються в даному питанні і можуть провести детальну консультацію щодо вибору, а також дадуть слушну пораду.

Терміни і вартість державної реєстрація прав на новий об'єкт нерухомого майна

|5 днів - 160 грн.*|2 дня - 1600 грн.*|1 день - 3200 грн.*|2 години - 8000 грн.*

* Зазначена вартість не включає в себе комісію банку, плату за обслуговування при наданні послуг з державної реєстрації нерухомості, яка становить 500 грн.Необхідні документи для реєстрації права власності на квартиру в новобудові:

  • Паспорт громадянина України + копія
  • Ідентифікаційний код платника податків + копія
  • Договір купівлі-продажу майнових прав

Якщо будуть потрібні якісь додаткові документи, ми обов'язково розповімо про це в процесі співпраці!

Скористатися послугою реєстрації права власності на квартиру в новобудові дуже просто, зателефонуйте по одному із зазначених телефонів в контактах або просто оформите заявку на консультацію нижче і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Заявка на консультацію 

after filling the form our specialist
will contact you shortly