Реконструкція будинку, старого будинку, приватного будинку
uk ru
Документ-сервіс важливих справ

Це сучасна установа, яка надає більше 70 видів державних послуг в одній будівлі за абсолютно новими підходами і принципами: швидко і зручно для кожного

+38(096)45-45-995

Реконструкція будинку, старого будинку, приватного будинку

Проект реконструкції

В умовах розвитку сучасного ринку нерухомості в Україні, все більше число юридичних і фізичних осіб стикаються з питаннями реконструкції свого нерухомого майна. Фізичні особи основною метою перед собою ставлять збільшення ступеня комфорту при проживанні в квартирах, котеджах і заміських будинках, а комерційні структури мають на меті оптимізації свого існуючого виробництва. Однак просто так переобладнати приміщення під свої господарські або житлові потреби практично неможливо, тому що такі зміни вийдуть за рамки чинного законодавства, що тягне за собою істотні штрафи. Щоб уникнути подібних ситуацій і здійснювати всі дії в рамках правового поля необхідно звертатися в спеціалізовані компанії, які розроблять для вас проект реконструкції, грунтуючись на ваших побажаннях.

Точний проект реконструкції приватного будинку, дачі, старого будинку

Роботи по розробці проектів складаються з декількох етапів, які включають збір, систематизацію інформації та її структурований аналіз. За підсумком складається план, який потім необхідно погодити в державних архітектурних відомствах, щоб узаконити вийшов проект. Така робота вимагає відповідального підходу від виконавця, тому що проект реконструкції - це не тільки готові графічні ескізи, які надаються замовнику. В першу чергу - це точні математичні розрахунки, які дозволять порівняти реальну картину можливої ​​перепланування будівлі або території з вашими побажаннями, щоб забезпечити максимальну безпеку при подальшій експлуатації об'єкта. Крім зміни зовнішніх і внутрішніх габаритних розмірів будівель необхідно складати нову планограмму розташування мереж електропостачання, в деяких випадках доводиться заново прокладати інші інженерні комунікації: зменшувати або збільшувати кількість газових точок, заново прокладати трубопроводи каналізації, змінювати розташування вентиляційних шахт та інше.

Куди звертатися за реалізацією проекту реконструкції будинку?Варто відзначити, що таку роботу не можна доручати фахівцям - дилетантам, тому що вони можуть допустити серйозні прорахунки у своїй роботі, а також можуть порушити терміни по здачі готового проекту. Також при реалізації проектів зустрічаються спірні ситуації, які можуть виникнути з містобудівними установами Києва, що потребують опрацювання питань з боку юридичного відділу. Тому звертайтеся до професіоналів своєї справи - вони виконають роботу якісно і гарантують правильний фінальний результат.

Переваги реалізаціїї проекту реконструкції будинку в нашій компанії:  • Сформована висока репутація на ринку.
  • Штат компанії складається з кваліфікованих інженерів і архітекторів.
  • Дотримуємося терміни реалізації проектів.
  • Здійснюємо контроль на етапі будівництва або реконструкції.
  • Допоможемо ввести будинок в експлуатацію.
  • Гарантуємо безпеку використання об'єкта реновації.


Послугами нашої компанії вже скористалися численні юридичні та фізичні особи. Всі вони залишилися задоволені підсумком роботи і професійним підходом співробітниками підприємства в здійсненні поставлених перед ними завдань.

У Вас більше немає необхідності оббивати пороги державних органів стояти в довгих чергах, витрачати дорогоцінний час і свої нерви, тепер ви можете оформити послугу для розробки проекту реконструкції будинку, старого будинку, приватного будинку, дачі а також додаткові послуги з оформлення документів і понад 70 послуг по 5-ти основним напрямкам компанії централізовано в нашому документ-сервісі:Кваліфіковані співробітники нашої компанії розроблять проект реконструкції будинку якісно, в задані терміни. Довірившись професіоналам, Ви повністю позбавите себе дискомфорту оформлення документів, ми позбавимо Вас від усіх труднощів процесу оформлення документів різної складності на всіх етапах оформлення.

Терміни і вартість розробки реконструкції будинку::|Терміни розраховуються індивідуально|Вартість проекту реконструкції від 4 000 грн.Необхідні документи для розробки проекту реконструкції будинку:

  • Документ підтверджує право власності на земельну ділянку (свідоцтво, купівля-продаж, дарування, спадщина, виписка);
  • Будівельний паспорт;
  • Для фізичної особи - паспорт та ідентифікаційний код ;
  • Для юридичної особи -виписка про реєстрацію .


Звертайтеся в документ-сервіс Dela.ua і ми позбавимо вас від рутини оформлення документів!

Будемо раді співпраці.

Скористатися послугою створення проекту реконструкції будинку дуже просто, зателефонуйте по одному із зазначених телефонів в контактах або просто оформите заявку на консультацію нижче і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Заявка на консультацію 

after filling the form our specialist
will contact you shortly