Державна реєстрація змін до відомостей фізичної особи-підприємця
uk ru
Документ-сервіс важливих справ

Це сучасна установа, яка надає більше 70 видів державних послуг в одній будівлі за абсолютно новими підходами і принципами: швидко і зручно для кожного

+38(096)45-45-995

Державна реєстрація змін до відомостей фізичної особи-підприємця

Реєстрація змін в дані ФОП

У процесі діяльності фізособи-підприємця (ФОП) може з'явитися необхідність змінити відомості, спершу внесені до Єдиного державного реєстру: ПІБ, адреса, контактні дані, види діяльності. Зміни даних підприємця набувають чинності тільки після їх фіксації у держреєстрі. Поняття фізичної особи-підприємця та суб'єкта підприємницької діяльності (СПД) часто плутають. СПД являє собою кожен підприємець будь-якої форми власності, включаючи фізичні та юридичні особи, який зареєстрований і здійснює законну господарську діяльність.

ФОП – це повністю дієздатна громадянська фізична особа, яка зареєстрована і здійснює господарську діяльність від власного імені.

Види змін до відомостей фізичної особи-підприємця

При коригуванні даних про ФОП у Єдиному державному реєстрі розділяють зміни:

  • адреси реєстрації в межах району,
  • адреси реєстрації зі зміною району,
  • імені або прізвища підприємця,
  • видів економічної діяльності.

У разі зміни ПІБ або переїзду фізособи-підприємця до іншого району потрібно буде виготовлення нової печатки, заміна реєстраційних та оновлення реквізитів. При зміні видів діяльності також знадобиться внести нові дані до реєстру платників податків і отримати оновлений витяг з Єдиного держреєстру. Але спершу варто визначити коди Класифікатора видів економічної діяльності (КВЕДи), які відповідають вашій актуальній діяльності.

Громадяни, які навмисне подають неправдиві відомості про фізичну особу-підприємця в реєстраційних документах, несуть кримінальну відповідальність згідно з нормами національного законодавства.

Документ-сервіс Dela.ua – це офіційна компанія, яка забезпечує юридичний супровід бізнесу. Маємо широкий штат співробітників і гарантуємо відповідність послуг професійним стандартам. Виконаємо вашу заявку без зволікань, у найкоротші терміни.

Звертайтеся в Dela.ua, щоб отримати кваліфіковану допомогу з будь-яких питань, пов'язаних з держреєстрацією змін до відомостей ФОП. Щоб замовити послугу, зателефонуйте по одному із зазначених телефонів в контактах або залишіть заявку на консультацію онлайн, і наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.

Заявка на консультацію 

after filling the form our specialist
will contact you shortly